Jadrove mydlo - akne, naozaj?

Príspevok v téme: Jadrove mydlo - akne, naozaj?
lucka856

cawtee...raz mi niekto poradil ze na akne je super jadrove mydlo, bol tu aj link na blog jedneho pana ktory pisal ako ho to vyliecilo z ekzemov....ale vcera som nahodne natrafila tu na nejaku temu o akne a pisl tam niekto ze ten pan si robil cely cas srandu a ze je to vlastne mydlo na pranie ale ta co tam pisala tak vravela ze jej to normalne pomohlo....a teraz neviem?mate tu niekto s tym skusenosti? vyzera to sialene ale vyskusam hocico..len sa bojim ze to bude sama chemia ak to je na pranie

bibba

to nemyslite vazne? este take blbosti sa tu na tomto fore naucim, ze si tvar budem umyvat jadrovym mydlom, ja umrem :D

anixo

Ahojte ja som vyskusala to mydlo na pranie a musim povedat, ze mne to velmi pomohlo. Pouzivam ho uz rok a som velmi spokojna, nič mi tak nepomohlo ako prave toto mydlo. Vyhodila som vela penazi na kozmetiku zameranu na akne a nič mi nepomohlo tak ako prave toto mydlo a namiesto kremu pouzivam olivovy olej. Ja som velmi spokojna.

simka111

stalo by to za vyskušanie, ale nedraždi to veľmi pleť??? po ňom by si trebalo ošetriť plet nejakym hydratačným zmatnuucim kremom, ale ja používam od kožnej tak neviem... :(

lulu3213

Ja používam jadrové mydlo, poradila mi ho kožná a efekt je úžasný.
Síce je to na pranie, to áno, ale keď sa opýtate aj trošku starších ľudí, napr. babky, tak zistíte, že jadrové mydlo sa používalo bežne na umývanie a dokonca aj na vlasy.

simka111

Ja si myslim ze to mydlo bude na plet tak ucinkovat ako na koberec...ked budu flaky na koberci tak zmiznu ak bude zapalena vyrazky zmizne ale ak bude koberec cisty a vycistis ho mydlom tak ho zničis a tak je to aj s pletou zbytocne sa zniči vrchna vrstva tej zdravej pokozky

jojkaaaa

no ahoj moja,ja som ti minule pisala a ja mam z toho ozaj dobru plet,co mi napr. kozna nikdy nepomohla a skusala som rozne( zinerit,eryfluid,skinoren,atd..eucerin,
vichy,atd..)a chemicke su skor tieto maste,kremiky,vodicky a lieky.
inac akne mam tak uz cca 6-7rokov ,vlastne uz nemam:D

zazula25

jadrove mydlo nejak starsne neuskodi,a le pochybujem, ze pomoze - hodne vysusuje, takze prechodne to moze ten stav zlepsit. Chod radsej do lekarne a vypytaj si od tety lekarnicky sirove, pripadne "cierne" mydlo - tie su medicinske a stopercentne pomahaju - aj na tazke akne mojho brata :)) Len daj pozor na oci a pekne porom aj nakremuj, aby sa pokozka moc nevysusala.

newada

a co sirove mydlo nist mne pomohlo ale potom som mala taku suchu kozu to radsej dlho nepouziivajte potom sa nakremujete to fakt neco pomoze inde uskodi