Peritol

Silvuska999

Pekny vecer...
Aj my mame skusenost s liekom Peritol...
Maminka je onko pacient a v nemocnici jej ho nasadili...každým dňom bola ina a ina...
Nonstop sa jej chcelo spat...strasne sa jej krutila hlava..nezvladala prejst ani na wc...splietala...a nakoniec som zistila ze jej davaju 3x denne peritol...hned po prepusteni som jej ho uz nedala...ked som si precitala neziaduce ucinky som bola zhrozena...a od kedy ho neuziva je zase vsetko v pohode ako bolo...
Ze liek na podporu chuti...no u nas to malo opačný účinok...tak ze s nasej strany velmi hnusny liek...

SilviaR

Ahoj,mam otazku.Vcera nam pediater predpisal Peritol pretoze syn15mesiacov nechce papat.Vcera pred obedom sme mu ho dali 1krat.Chcem sa opytat za aku dobu zacne ucinkovat,pretoze zatial ziadna zmana nenastala.Pomohol Vam?Dakujem

karolina18

Nam peritol pri dcere veeeelmi pomohol, ako novorodenec neprijimala vôbec nic, vodu, mlieko vsetko odmietala, nazvali to, ze ma strajk a pila iba v spanku, zacala chudnut a hrozilo, ze ju budu musiet napojit na sondu, vtedy som sa docila o peritole a pomohol, dcera zacala jest. Podotknem , ze sme s nou podstupili mnozstvo vysetreni a vsetko bolo ok. Uzivala ho asi pol roka. Nenechalo to na nej ziadne následky iba to, ze uz ho nebere rok a pol a teda s jedenim sa stale trapime, ale uz menej kedze uz je starsia:-D

Rado R.

tento liek by som ihned stiahol s trhu!!

parchynti V hodoninskej nemocnici mi nadopovali 2 rocnu dceru, teraz mi chodi po byte ako mumia,a ja rozmyslam ci mam ist po prvy krat v zivote zabit !!

len som si precital na nete pribalovy letak, a musim uznat ze iba nezodpovedny clovek toto da do ust decku!! iba idiot!!
leik s ktroy sa da pouzit na nechutenstvo a zaroven pre alergika atd atd atd!! si uz niekto zo mna robi srandu?, laik musi uznat ze je tu nieco spatne!!

moja rada: ihned stiahnut s trhu a zazalovat farma.spolocnost!!

kajca23693

ahoj
Mam 11 mesacneho chlapca predtym stale papal mliecko alelgy care a za tym este spapap normalnu stravu stale mu chutilo jest a teras mi nechce nic papap okrem vyziviek a kremikou bojim sa co sa ssnim deje dnes ked som ho prebalovala tak pri pipiku mal krvicku taka gulicka krvi moze mi niekto pomoct

blondula

papac peritolu som aj ja.mavam problem s nechutenstvom a pri brani tohto lieku som extremne hladna :DDD ale aj tak nepriberam...ma aj ukludnujuce ucinky,takze ho odporucam !!

mamička

Ahoj, podávam Peritol mojej dcérke už vyše pol roka a chuť do jedla sa jej rapídne zvýšila... Ja si Peritol veľmi chválim...

farmaceutka1

Peritol ma antihistaminove ucinky, ktore mozu pomoct pri drazdivom kasli tlmit ho. Kalciovy sirup sa pri kasli pouziva bezne, aj ked to nie je vyslovne uvedene v letaku.