Všetky su falošné?

Príspevok v téme: Všetky su falošné?
alBínečKá

dnes som sa presvedcila ZASE o falosnosti mojich kamosiek kazdy den sa spolu smejeme no dnes nastala situacia ze chalani proste robili zle hádzali sa hocičim a tak kamosky rychlo zdrhli a mna tam nechali tak som sa doslova odula a ked na mna prehovorili ignorovala som ako mam pokracovat zajtra mam odpustit či??:(

janab

V spoločenstvách sú tzv. "vodci", t.zn.,že v každej skupine mladých sú a tí udávajú smer skupiny a s kým sa rozprávať, koho ignorovať a pod. Ide o akúsi šikanu, ktorú jedinec cíti a je to vrcholne nepríjemné. Je odsunutý na druhú koľaj a niekedy aj na posmech. Bohužiaľ, toto sa v škole musí proste prežiť. Bud budeš "ritolezec", urobíš čo iní, alebo ak sa odpojíš a budeš mať iné názory, tak zostaneš sama. To ale v živote prejde a zostane len trpká skúsenosť z mladosti. Veľa šťastia a netráp sa tým. tie kámošky za pár rokov na ulici ani nepozdravíš.

Airiana

neboj sa o par rokov si na taketo ani nespomenies, uvidis ako sa vsetci este pomenia, ze ich nebudes ani poznat...a nebudete sa uz ani stretavat tak casto,ak vobec niekedy
takychto veci si este v zivote uzijes, zakladkou nic nekonci,prave naopak..ja som si myslela ked som opustala ZS ze ako dobre ze idem z takeho kolektivu, na strednej by som za taky dala aj neviem co, lebo stredna to bol este len horor

rew

alBínečKá> ja na mieste tvojich kamosiek sa odujem ze si nezdrhla s nami :P ale nie.. neviem v com vsetkom ta este sklamali.. len.. prepac no 15 rokov je uz dost vysoky vek na to aby ta taketo blbosti uz nerozhadzali ;)

alBínečKá

he dakujem velmi peknéé:))..ja sa snazim neurázat ale niekedy si myslim ze boh vie co a tak to aj dopadne :D...ja to zajtra urovnam len ja to vzdy v tej situacii nezvladnem ja sem prosto takaa :-/

RiushBejb

chápem,,ja som bola na základke strašný ofučko,,jednoducho musíš sa naučiť neurážať sa za blbosti, v živote prídu aj horšie veci, mňa to vždy po urazení rýchlo prešlo a potom som to strašne lutovala,,takže nabudúce si zachovať chladnú hlavu a nerobiť zbytočné konflikty, puberťáčky sú nevyspitatelné určite im to bolo tiež lúto :)

alBínečKá

nie nestalo lenze oni su somnou v dobrom a v zlom utekaju to sa ma dotklo a prave tým ma presviedcaju ze sa nanich dá spolahnut menej a menej sme spolu posledny rok v 9 tak preto sa nechcem hnevat ale ked ońi mi tak nadhadzujúú

RiushBejb

skús dospieť,,,síce neviem koľko máš rokov ale toto je detinské pokiaľ nenavštevuješ materskú školu...

usiko

tazko povedat, v podstate sa nic nestalo, ale mna by to tiez nastvalo.....ty musis vediet ci sa na nich mozes v dolezitych momentoch spolahnut....