Zmrazenie krčka maternice

Príspevok v téme: Zmrazenie krčka maternice
Smudlinka151

Dnes som bola u gynekologa na prvej prehliadke v živote :-),kedže som mala prist po styku..no našiel mi ranku na krčku a chce ju zmrazit ? chcela by som vediet čo to obnaša ,kolko trva kim to spravi ?..počula som o vypaleni? nie je to lepšie ? ..nemal by spravit cyto alebo HPV test?..dakujem ;-)

ale

ahoj,a vecsinou ranku na krcku maternice maju zeny-baby po porode...ja mam 2dcery uz velke,moj gynekolog mi bral kusok na cytologiu(presne ako pise janab)a mam ranku,podotykam po porodoch,mala by som na operaciu-oni to volaju plastika krcku maternice-lenze chceme este babo,tak sa to prelozilo,mozem na operaciu a potom babo.lenze je tam pravde podobnost znovu tej ranky,takze zasa mozna operacia.ked to nieje surne naco operovat,neviem ale mala by si menit gynekologa...pa

janab

to akože chce tvoj gyndoš zmrazovať nejakú ranku na krčku maternice? a to čo je za blbosť? Nepoviem nič, ked ti chce zobrať trošku buniek z krčka na cytolog.vyšetrenie..ale ranku?
Inak zmrazujú sa na krčku maternice výrastky podobné bradaviciam, lebo tie sa zvyknú zvrhnúť...nechápem ani prečo si mala ísť po styku?...divné...krvácaš po styku?..ak áno, tak tam tie výrastky budú. Ak nekrvácaš ani nemáš žiadne problémy, tak vymen gyndoša.