Skonci este skor, ako zacne

Príspevok v téme: Skonci este skor, ako zacne
ottawa

...mam na mysli vztah. Konkretne ten moj. Vlastne vsetky moje "vztahy". Stalo sa mi to uz 4x. Priebeh jr vzdy rovnaky: na zaciatku vzajomne sympatie, postupne zalubovanie sa z jednej strany, potom z druhej strany, pripadne i z oboch stran naraz :-)...potom par mesiacov krasne obdobie, vznasanie sa v oblakoch... a potom prislo krute pristatie - rozchod, iniciovany nie z mojej strany. Par mesiacov je konkretne v mojom pripade 3,2,4 a 4 mesiace. Cize, myslim, ze dotycni este ani nemali sancu spoznat ma poriadne a uz vedeli, ze so mnou byt nechcu...

...to vazne nie je na mne nic, co by niekoho mohlo zaujat,...nieco, co by sa niekomu mohlo pacit,... nieco, kvoli comu by ma niekto mohol mat rad???

Dva rozchody z tych styroch ma ani moc nemrzeli, po case som musela uznat, ze by to aj tak nemalo zmysel, ale tie posledne dva mi zlomili srdce, ...dala som do toho vsetko a aj tak to nestacilo.....nemam chut sa uz do nicoho pustat.....

ottawa

GUEST
Tak to ti teda pekne dakujem za kompliment! :-) Samozrejme, že som normalna a zdrava - absencia sexu alebo vztahu nie je telesna vada.

Takze mi to vychaddza, ze mas 26 rokov? Ked si pisal 1x, bolo to tak dramaticky sformulovane, ze som myslela, ze mas pred 40 :-)

Takze ani ty nerob paniku a zbal pekne JEANNY :-).....a ak vam to bude klapat, cakam pozvanie na svadbu, lebo som vas v podstate zoznamila :-)))))

jeanny

vlastne tam mi ho ani posielat nemusis, neviem heslo :)) navyse uz je asi zruseny tak ty svoj alebo to icq nech sa tu nenudim...

jeanny

no guest idem spat ked mi nepises...dufam ze si nebol odhaleny :)) aj tak by ma zaujimalo preco si vlasne sam. nikoho si nestretol alebo ti ziadna nevyhovuje?

guest

ottawa:

ty jo fakt ? A si inak normalna a zdrava hej ? Takze predsa existovala taka vynimka co hladam :-)...tak mozno to nie je az tak stratene...to mam teda este pol roka kym budem na tom rovnako ako si bola...aspon mala utecha...

jeanny

no pytaj sa, sam od seba nezacnem :-)..ale nemozem prezradit nic co by napovedalo mojej identite :-)...vek uz zodpovedany mas...

ottawa

JEANNY
Dvoch na zoznamke a dvoch som poznala uz dlhsie, len som s nimi nechcela nic vaznejsie ako kamaratstvo riesit...a ako sa neskor ukazalo, malo to aj pri tom kamaratstve zostat :-)