Skonci este skor, ako zacne

Príspevok v téme: Skonci este skor, ako zacne
ottawa

...mam na mysli vztah. Konkretne ten moj. Vlastne vsetky moje "vztahy". Stalo sa mi to uz 4x. Priebeh jr vzdy rovnaky: na zaciatku vzajomne sympatie, postupne zalubovanie sa z jednej strany, potom z druhej strany, pripadne i z oboch stran naraz :-)...potom par mesiacov krasne obdobie, vznasanie sa v oblakoch... a potom prislo krute pristatie - rozchod, iniciovany nie z mojej strany. Par mesiacov je konkretne v mojom pripade 3,2,4 a 4 mesiace. Cize, myslim, ze dotycni este ani nemali sancu spoznat ma poriadne a uz vedeli, ze so mnou byt nechcu...

...to vazne nie je na mne nic, co by niekoho mohlo zaujat,...nieco, co by sa niekomu mohlo pacit,... nieco, kvoli comu by ma niekto mohol mat rad???

Dva rozchody z tych styroch ma ani moc nemrzeli, po case som musela uznat, ze by to aj tak nemalo zmysel, ale tie posledne dva mi zlomili srdce, ...dala som do toho vsetko a aj tak to nestacilo.....nemam chut sa uz do nicoho pustat.....

jeanny

guest pobavili ma tvoje prispevky :) a vastne ti asi zavidim, ja si totiz sex extra neuzivam a nie, neni pre mna krasny ale to je uz asi problem do inej kategorie...chcela som len reagovat na fakt ze tu pise o laske a na nej je zvlasne prave to ze si "uzivas" aj bez sexu a nemeras kvalitu vztahu podla poctu sexualnych kontaktov

Ríman

Ak chlapovi nejde o sex, jeho city nie sú uprímné. Správny chlap má srdce v nohaviciach. Ak žene nejde o sex, odrbáva.

guest

jeanny

Ked s niekym dobrovolne sexujes pretoze to chces, tak si to asi uzivas a je to pre teba krasne...tak nevidim na tom nic zle, a nechapem preco si reagovala ze typicky chlap..

guest

jeanny

A ja znovu opakujem. Uzitie si toho sexualneho zivota bolo asi pre nu krasne nie ? Ved to aj pisala...pre koho vlastne nie je sex krasny ? Kazdy kto to robi tak je to pre neho asi krasne nie :-)...Ty pri tom nezazivas krasne pocity ?

jeanny

guest, citujem..."nech je rada aspon za sexualny zivot ktory si s chlapmi uzila..." tak neviem co kto nepochopil ale tak kazdy si zreme zo vztahu vezmeme to svoje

guest

jeanny

Vobec nechapes o com som hovoril...asi som pouzil zle slovo...nepouzijem 'aspon si si uzila' ale 'aspon si zazila krasne chvile'....ci nebodaj neboli krasne ? Asi boli, ked ich autorka pisala...

jeanny

guest ty si tusim typicky chlap..."aspon si uzijes..." akoze bez komentara :D
a napr, naopak, keby to somnou niekto takto skoncil skor by som asi lutovala ze som s nim vobec spala nez by som sa z toho tesila, to mas akesi obratene, ale vravim, ty si proste chlap

guest

FSDA88:

No ale zas musi byt medzi dvomi nejake to velke vynimocne puto, ktore ich spaja...podla toho co pises, by mohol byt kazdy s kazdym, co je dost blbost teda...prave to puto sposobi to, co si pisal, ze sa vedia obetovat, riesit problemy, atd...a to puto co moze byt...hmm...no asi ta osudova laska sa to vola :-)