Kolko sexu a intimnosti?

Príspevok v téme: Kolko sexu a intimnosti?
lentilka12

Ahoj,
s priatelom mame 2 rocny vztah, nezijeme spolu, iba sa stretavame. Mame sa radi, su nejake problemy obcas, ale netykaju sa nasho vztahu, skor prace, jeho rodiny, mojej rodiny, obcas su to vazne veci a je toho vela... ale mame sa radi a tak sa snazime ist dalej. Niekedy som z riesenia vsetkeho co pride dost unavena a myslim, ze aj moj priatel. Ale ja mam zaujem to riesit skor rozhovorom, alebo iba tak byt spolu, drzat sa za ruky a prechadzat sa. Ale on je velmi zamerany na intimnosti, stale ma chce hladkat, vzrusovat, proste milovat sa a najradsej by nic neriesil. Niekedy fakt nevladzem a staci mi par bozkov, ale snazim sa ho neodmietat a vyhoviet mu. neviem, ci robim dobre, alebo by som mu mala razne povedat, ze nie... Je tu niekto skusenejsi???

lentilka12

On sa so mnou aj rozprava samozrejme, aj riesi, ale vzdy to zakoncime ohnivo :) tak neviem ci je normalne kazde rande takto zakoncit.

lentilka12

Niezeby som nemala chut, ale ked je to kazdy den takto, tak neviem, ci ma lubi pre mna samu, alebo pre svoje potesenie.

jajka001_

tak zalezi co riesite...baby obcas riesia fakt blbosti a lepsie je sa potulit ako zaoberat sa vecami ktore nevyriesite. ak ale fakt na to nemas chut, tak to nerob.