Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zdravotná rehabilitácia v ČR - poisťovňa

Príspevok v téme: zdravotná rehabilitácia v ČR - poisťovňa
Kubes

Zdravím všetkých, som po operácii kolena a doktor ma už poslal na rehabilitácie. Bohužiaľ, ale musím už nastúpiť na VŠ v Českej republike. Chcel by som absolvovať rehabilitácie tam, avšak zaujíma ma ako mám postupovať so zdravotnou poisťovňou (Dôvera).

Sú 2 možnosti, ale neviem, ktorá sa ma týka:

1. Plánovaná ambulantná zdrav. starostlivosť = musím si dať dopredu žiadanku na poisťovňu a oni mi žiadosť schvália, alebo nie. Odpoveď však môže trvať aj 30 dní.

2. Ambulantná zdravotná starostlivosť, za ktorou poistenec úmyselne vycestoval = nepotrebujem povolenie od poisťovne, až po ukončení doložím doklady o úhrade a následne mi to poisťovňa preplatí do výšky sumy za rehabilitáciu na Slovensku. Zvyšok budem platiť ja.

Osobne sa mi zdá logickejšia tá druhá možnosť, na e-mail mi bolo odpovedané, že sa jedná práve o tento prípad. Chcel som sa však ešte telefonicky informovať a operátorka (ktorá neviem či úplne chápala situáciu) mi zase povedala, že sa jedná o ten 1. prípad.

Zaujíma ma váš názor, prípadne skúsenosti. Ďakuje vopred za odpovede. Do zajtra však musím zaujať nejaké stanovisko.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.