závrate

Príspevok v téme: závrate
aijo

Dobrý deň. Mojim problémom sú závrate, točí sa mi hlava. Včera večer po asi dvoch hodinách sedenia pri počítači som si uvedomil ako sa mi krúti hlava, hneď ako som sa postavil. Miestami sa mi zle udržiavala rovnováha, akoby som bol opitý. skúsil som sa napiť vela vody, najesť, no nič sa nezmenilo. Keď som si lahol a zavrel oči, akoby sa všetko krútilo. Ako som sa dnes ráno zobudil, mal som pocit, že už to je v poriadku, ale nie je. Stále mám ten zvláštny pocit. Nie je to nejak extra závažné, ale mám z toho nepríjemný pocit. Môže ísť o niečo vážne? Ako sa dá toho zbaviť? Ďakujem za odpoveď.

titina 337

závrate-vertigo je utrpenie,kto to zažil mi dá za pravdu.Treba ísť k neurologovi.Ten predpíše betaserc,vinpocentin,torecan čipky.

aijo

mm, súhlasím, akurát že je piatok a moja lekárka už neordinuje. Či kvôli tomu ísť na pohotovosť, netuším.

aijo

mm, súhlasím, akurát že je piatok a moja lekárka už neordinuje. Či kvôli tomu ísť na pohotovosť, netuším.

odpovedam

moze to byt z nizkeho tlaku, zablokovanych stavcov ale aj z pridlhej prace na pc. alebo aj cokolvek ine... ale tu ti presne nikto nic neporadi. Radsej vyhladaj lekara.