Nevera?

Príspevok v téme: Nevera?
smutny13

Ahojte, mam 18 rokov a uz dlhsiu dobu sa trapim pretoze mam taky pocit, ze otec podvadza mamu. Usudzujem to podla mensej nahody, ktora sa uz stala skor, ked brat posielal otcovi sms, co treba spravit, a dal mi mobil aby som to vybavil. Zobrazila sa nova sprava tak ju otvorim a pozeram, ze to je sms od niekoho ineho v ktorej sa pisalo, ze sa ma velmi krasne, ze ma na sebe uz nepametam ake spodne pradlo atd, pozeral som sa potom do prijatych sprav, a z tohto cisla ich tam bolo niekolko, takze ze si niekto pomylil 10x cislo o tom pochybujem, precital som si este jednu kde sa pisalo, ze mu posiela bozky a zvysne som uz radsej necital, a ani ich citat nechcem. Nehovoril som to nikomu ani mame ani bratovi ani sestre, a neviem, co spravit. Mam im to povedat, alebo to radsej nechat tak. Otec sa sprava normalne, aj k mame, akoby sa nic nedialo. Rozpravaju sa osamote, proste ako normalni stastni manzelia. Co mam spravit?

latoyka

Smutny ja som bola v rovnakej situacii, surodenci a ani mama o nicom nevedeli.Nechcela som aby sa trapili tak ako ja.Ja som na to cislo zavolala z utajeneho cisla a povedala som jej svoje.Myslim, ze moja mama na to prisla po case sama :(

Smutný držím ti prsty aby si to vsetko zvládol.

smutny13

Chcel som pocut len vas nazor, kebyze sa stane nieco vam taketo, co by ste si o tom mysleli. Asi tej blbej stetke zavolam, aj ked sa budem musiet trochu premoct. Ak mate este niekto nejake nazory tak kludne napiste, budem rad.

jajaja99

bibi, ani slovom som nenapisala, ze utocis na smutneho. mozno som len ja pochopila tvoju poznamku z 20:33 v tom zmysle, aby to mame povedal..kedze mama tvojej kamosky bola urazena, ze je to deti zatajili. a o moje pochopenie citaneho textu nemaj obavy...toto je smutneho tema, nebudem sa tu skriepit. pekny zvysok vecera.

jajaja99

co by si chcel pocut? mozno podvadza v pracovnej dobe, preto je po veceroch doma. mozno je to len nejaka pipka, co sa ho snazi ulovit na tieto trapne sms a nepodvadza vobec.... je tisic variant a kazda ti nasadi akurat tak o jedneho chrobaka do hlavy viac...:(

bibi1234

jajaja99- ved cim som utocila na smutneho????? precitaj si aspon 10x moje prispevky, aby si ich pochopila... Samozrejme, ze za to nemoze on, ale jeho otec, viem asi, co preziva... ked toto zazila moja kamaratka, ktora mala v tom case len 14 rokov, bola uplne zufala a nestastna, pretoze rozpad rodiny u dietata znamena stratit absolutne podu pod nohami.. Preto si myslim, ked ma smutny uz 18rokov, tak by sa mal snazit to vyriesit-bud dohovorit otcovi, alebo milenke a postarat sa o koniec vztahu... Ja by som to vlastnej mame nehovorila, lebo u nas vo vzdialenej rodine skoncil rozvod nestastne, takze aj ked to ma ist na ukor klamstva-ublizi jej to menej, ako vedomost o tom, ze jej zivotny partner si nasiel niekoho ineho...

smutny13

dakujem vam za rady, rozmyslal som uz aj nadtym, ze na to cislo zavolam, ale je mi to dost blbe, lebo potom kebyze nahodou, tak potom sa bojim, ze mi este zacne nieco otec hovorit, ze co mu chodim po telefone a ze odkial to viem atd atd. Nie niec netusi, hovorim navonok sa to nijak neprejavuje, vyzera to, ze otec ju normalne lubi, aj tak sa k nej sprava, takze vsimnut si to nema nijako. Nechodi ani nikde po veceroch. Proste vsetko je tak akokeby sa nic nedialo. Mozno sa ani nic nedeje, ale tak tie sms, no neviem.
Co si o tom myslite? Podvadza alebo nie? Viete vsetko co ja, takze ak by som mohol poprosit vas nazor.

jajaja99

bibi, v prvom rade klame jeho otec, smutny je v tom uplnou nahodou...neviem ako by bolo tebe,keby si mala takuto vec oznamit vlastnej matke...

smutny, ja by som sa nemiesala medzi rodicov...aj ked verim, ze ti je tazko...

bibi1234

kikusa33-to nie je riesenie. zazila som takyto pripad, ked kamaratka nasla sms, ako si pisal jej otec s milenkou, asi po roku to povedala bratovi a mamine sa to neodvazili povedat, po dalsich 2rokoch, ked uz mal s milenkou dieta sa doma priznal, deti sa priznali, ze o tom vedeli a zrazu bola ich mama dotknuta, ako jej vsetci mohli takto klamat... Ich mama ma vysokoskolske vzdelanie, je inteligentna a ten romanik proste neodhalila a to sa mu este narodilo aj dieta, takze nie vzdy sa na to da prist..

bibi1234

smutny13-podla mna zavolaj na to cislo, ze si syn tej a tej, toho a toho a ci ma Boha pri sebe, ked rozbija rodinu... Zeny su velmi citlive povahy, staci ked jej zahras na city a da otcovi pokoj.