mám 14 rokov a každé ráno mám opuchnuté oči

Príspevok v téme: mám 14 rokov a každé ráno mám opuchnuté oči
zeebra

prosim vás neviete mi s tým niekto nejako pomôcť? som z toho už uplne zúfalá .. trvá to už asi tri - štyri roky v kuse.ráno sa zobudím a mám obrovské opuchy aj pod očami a aj viečka.skúšala som už aj očný gél,vrecúška s čiernym čajom,lyžičky v chladničke... fakt všetko.neviete čím to môže byť? mám totiž len 14 je to dosť čudné.

mortisia

zeebra

ta uhorka mi absolutne nikdy nepomohla na kruhy pod ocami,akurat na to horne pohyblive viecko,ked som ho mala spuchnute a take scervenale..a moje kruhy pod ocami su take tmave,ale nie az velmi a take akoby prehlbene,proste aj ked si dam na to korektor,alebo makeup,tak to stale vidno,proste to vyzera,akoby som mala pod okom taku ztrhanu kozu,vyzeram ako narkomanka..idem vyskusat tie zemiaky,potom napisem ako to dopadlo:)

zeebra

mortisia a mas tmave kruhy pod ocami? lebo ja mam tiez nonstop take da sa povedat ze kruhy ale to asi nieje spravny vyraz pre to.skor také velké ryhy.vyzerá to hrozne ale dá sa to aspon trosku zatriet a ak nemam prilis velky opuch tak to ani nieje nejak extremne vidiet takze to neriesim.ja mam zase opuch nonstop kazde rano.aj viecko aj oblast pod okom,spravia sa mi úplne vačky.hej tak vyskusam tu uhorku díky moc

mortisia

zeebra

kruhy mam nonstop,len to horne viecko mam obcas cele opuchnute,ale na to je dobra ta uhorka,ale najlepsie doma vypestovana,lebo tie z obchodu su urcite niecim striekane..a ked uz mas z obchodu,tak poriadne umyt a supku osupat,lebo niektore si davaju tu uhorku aj so supkou