mám 14 rokov a každé ráno mám opuchnuté oči

Príspevok v téme: mám 14 rokov a každé ráno mám opuchnuté oči
zeebra

prosim vás neviete mi s tým niekto nejako pomôcť? som z toho už uplne zúfalá .. trvá to už asi tri - štyri roky v kuse.ráno sa zobudím a mám obrovské opuchy aj pod očami a aj viečka.skúšala som už aj očný gél,vrecúška s čiernym čajom,lyžičky v chladničke... fakt všetko.neviete čím to môže byť? mám totiž len 14 je to dosť čudné.

zuzic

mohlo by to byt viac veci a myslim ze antialergicky vankus ta nezabije;) mne osobne pomohol vo viacerych problemoch aj ked alergiu mi pri opakovanych testoch nikdy nezistili. spolmenula si to niekedy lekarke?

zeebra

jasne jasne chaapem :D..ja som si len cez deň pospala tak som teraz plná energie.hh.nie také čaj esom neškúšala ale asi teda vyskúšam.hmm myslím že nemám zápal.nie nemám antialergický vankúš.mohla by to byť aj alergia?nemyslím si..

berberka

jasne že nejde o spanie, ale aj tak sa mi to nepáči :-) vieš, musím mentorovať, keď si vo vývine a nemáš režim.
mohlo by sa jednať o ochorenie obličiek, akoby ti organizmus zadržiaval vodu. neskúšala si nejaké prírodné diuretiká,napr. žihľavový čaj? nemávaš zápaly močových ciest?