pri sexe mi je do placu..

maggie44

túto tému som našla vďaka tomu že som si o tom chcela nájsť niečo na nete pretože sa mi to akurát včera stalo. S priateľom sme si dávali už druhé kolo a u mňa nie je ťažké dosiahnuť rýchlo orgazmus takže som už o chvíľu bola v siedmom nebi. Čo však bolo divné že keď som mala pocit že orgazmus trvá snáď stáále tak som sa rozplakala. Vedela som ale že to boli slzy šťastia dokonca som sa potom smiala ako po jointe a zároveň plakala. Chvalabohu že mám tak chápavého priateľa iba som mu povedala že to bolo super ale odrazu akoby niekto stlačil gombík na uvoľnenie emócií. Tak som si o tom prečítala a vraj je to celkom bežné no stále taká malá záhada:) dokonca by sme si to asi mali vážiť lebo je to znak kvalitného sexu! :)

1angelina23

plakala by som urcite este viac,, ja som svojho draheho este plakat ani nevidela...raz...ale to ked chytal nervy :D.... to bol skor plac zufalstva

1angelina23

.. :D mne sa to stavalo, ale raz som sa totizto zial aj rozplakala, to bol taky trapas,ze az! radsej to nejak potlac v sebe... priatel ostal strasne sklamany a ja zahanbena,, najhorsie je to ze ja ani neviem preco som plakala

lulu22

tak plač pri milovaní som zažila raz i ja.. keď som sa milovala s mojím ex a vedela som, že je to asi naposledy a pritom to bolo vtedy tak krásne, až mi slzy z toho aké to je, vyhrkli..

zamilovana

U mna su to slzy stastia. Nie je mi do placu po dosiahnuti orgazmu, ale pocas milovania. Pretoze svojho priatela velmi milujem a milovanie s nim je neskutocne krasne a citim sa s nim spojena, ako sa hovori, jedno telo, jedna dusa.

slzicka

aj mne sa to stava, aj ked nie stale. Rozvzlykam sa po orgazme. Je to najme vtedy, ak sme sa dlhsie nemilovali, vtedy je ten orgazmus velmi silny a zo vzdychov prejde do placu...

lovedrugs666

Mne sa to stáva dosť často.. Väčšinou je to zmes príčin prečo sa to deje. U mňa to je teda tým, že tým úžasným sexom, vyplavia sa mi do mozgu endorfíny a som v takej extáze, že plačem od šťastia. Jednoduché, nie? Môjmu priateľovi som to vysvetlila a teraz vie, že to je známka kvality :)