pri sexe mi je do placu..

mel6662

Ahoj, presne takuto temu som chcela zoložiť, tiež je mi do plaču keď mame s priateľom sex. Sme spolu už rok a veľmi sa lubime.Keď ale vidi, že mi teču slzičky tak je z toho smutny, no ja to neviem ovplyvniť. Sex s nim sa mi páči, nikdy ma to nebolelo, no nikdy som asi nedosiahla orgazmus, aj keď to robime hodinu.

AdamKrt

Skor tie neprijemne pocity byvaju po odzeni orgazmu. Keby to malo prichadzat, ked ma prist orgazmus, tak to by si mala riadne neprijemny orgazmus...

Ale vsak vyskusajte, pokracujte a uvidis, ci nieco dojde... :)

precojetotak

...nemam teraz ziadne problemy, dokonca ani vacsi stres :(..ale je tu este jedna vec. bude to zniet mozno pre vas smiesne, ale este som nezazila orgazmus..teda neviem o tom :P resp. neviem ako by som ho mala spoznat...tak mi este napadlo, ci to mam brat tak, ze to nutkanie na plač je uz signal, ze sa to blizi?
AdamKrt..co sa tyka tych hormonov, tak nad tym som uvazovala uz davnejsie, ze si dam vysetrit...len nie a nie sa k tomu dokopat..

AdamKrt

Vraj niektore zeny maju po sexe pokles hormonalnej hladiny. Rozplacu sa, citia sa trapne. Vacsinou ich nieco trapi. Buducnost, nieco vo vztahu k partnerovi, jeho spravanie. Nie su si celkom iste.

Ale hormony su mrska, dokazu pekne zakyvat clovekom. Ovplyvnuje ich stitna zlaza, ktora nie vzdy funguje dobre. Hlavne ked v strave chyba jod, co je problem asi 95 percent populacie mimo primorskych statov. Pretoze v nasej strave ho je nedostatok a vacsinou ho obsahuju plody mora.

civediamo

pri sexe nie,ale niekedy až potom:)))))to su len emocie podla mna ,,,nerob zbytočnu paniku,ved ta to prejde...

precojetotak

..nieee, nie slzy od bolesti...ja neviem to opisat. ale potom sa citim trapne, lebo sa ma priatel pyta, ze ci mi nieco je, alebo ze ci sa nieco stalo...