Likvidácia VŠI!!!!!

Príspevok v téme: Likvidácia VŠI!!!!!
AJČA

Pomoc.Dcéra mi dotrepala od kamarátky vši keď u nich prespala. Likvidovala som ich mesiac a teraz keď nastúpila do školy doniesla ich tiež od tej kamarátky. Používam PARANIT, PARASIDOSE , aj DIFUSIL ale sa veľmi bojím že ich nezlikvidujem :-( Všetko som oprala, povysávala.Je to hrozné, dcéra má 8 rokov a nikdy sme tento problém nemali, preto ho neviem riešiť. Môžem jej stými šampónmi umývať vlasy každý druhý deň a vyčesávať? Zavolala som matke dotyčnej ajej odpoved bola že malá si umýva vlasy sama tak ona nevie :-((((( Sú aj tieto šampóny prevenciou aby ich zase nedostala, ked sa ich samozrejme zbavým.

bezvši

Ahoj AJČA,
ja som mala v rodine tak isto problém so všami, prvý krát som postupovala ako ty, okamžite som v lekárni nakúpila prípravky na vši a išlo sa na vec a podarilo sa vši sa zlikvidovali. Ale tiež som sa bála opakovaného nakazenia a rozšírenia zavšivavenia v rodine teraz keď začína škola. Tak opäť do lekárne a spýtala som sa čo na prevenciu a ako sa chrániť. Ponúkli mi nové výrobky na ochranu - spray PARANIT - chemický a výrobky LIBERELLA s prírodnými olejmi - spray alebo šampón. Vybrala som si prírodné. Šampón je super - príjemne vonia , nahrádza bežný šampón, lebo má extrakt zo žihľavy, takže aj úšetrím aj sa chránime :-). A spray používam každé ráno - synovi nastriekam na suché vlasy, vmasírujem do vlasov a pokožky, učešem ho a môže ísť do školy. Ochrana minimálne 8 hodín - čo stačí. Zatiaľ vši nedostal, hoci už niektorí v triede majú. Tak sa teším