Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
natalia123

Ahojte ludia. Mam vztah rok a pol a problem spociva v tom, ze mam ziarliveho priatela. Mam celkom velke prsia k svojej postave a stale, ked ideme po ulici zakryva mi vystrih, pozera sa na chlapov ci sa mi nahodou niektori nepozera na prsia a ked ano, tak uz na mna krici, ze vyzeram vulgarne. A to ani nie su velke vystrihy. Vyhraza sa mi, ze ma opusti, ked ho nebudem pocuvat.Vraj sa zena nema pravo hadat so svojim chlapom. V zime je ako tak klud, ked nosim rolaky, ale v lete je to hrozne. Stale mi vycita, ze preco mam take velke prsia, ze len putaju pohlady chlapov. Mne sa nechce sa s nim stale hadat, ale nechcem ho opustit, lebo ho lubim...co mam robit, poradte mi prosim...

Betka1

Som sa pobavila na poslednom príspevku. Osobne , ked sú velké prsia tak výstrih do véčka zoštíhluje a čínsky je uplne nevhodný. Moj názor.

Iveta Michael

Doubledog aj Slobodna

Ste trošku vedľa lebo ja som mala na mysli čosi iné,ale pochopte nemám trpezlivosť a ani chuť to tu vysvetľovať.Sorry ale treba čítať a vnímať veci aj tie medzi riadkami.:)

janab

Ešte k poznámke "veľké prsia". Viete baby, je rozdiel medzi malými a veľkými prsiami. malé nepotrebujú žiadne podpery, avšak veľké áno a kvalitné. Je vrcholne nechutné, ked vidím babu, ktorej visia aj v podprsenke skoro po pupok a aj s výstrihom po rozkrok..vrcholne nechutné. Takže ak aj žena chce ukazovať svoje prsia, malo by to byť vkusným a nevtieravým spôsobom. Ináč súhlasím s mužmi, ked niečo také vidia na ulici, tak asi len pozrú a zakrútia s hlavou..mne sa to včera stalo v Tescu..baba 1.80 cm, váha cca 120 kg..to neboli prsia, to boli vemená, ktoré viseli po pupok a výstrih taký, že skoro je bolo na bruchu vidieť bradavky..no niečo tak príšerné, že ja ako žena som krútila s hlavou a povedala si :..no tak toto snád nieeeee.....!

doubledog

iveta michael, ja ti to kludne uverim.

je plno zien, ktorym to imponuje.
a potom, ked ziju zavrete medzi styrmi stenami, nechodia von, s nikym sa nerozpravaju, lebo ten ich majetnicky chlap to povazuje za nespravne, pripadne ich este zmlati za to, ze neprisli o 18.00, ale o minutu neskor, pricom ich obvinuje z toho, ze sa boli kurvit...
tak potom sa (aj na takychto forach) vyplakavaju, ake su tyrane, a ake su chudinky.

Iveta Michael

pre: Slobodna

Vôbec nie,od masochizmu mám veľmi ´daleko...myslela som to inak ale to žene ako Ty aj tak nevysvetlím,takže sorry.:)

zu17

Adam_Krt 14:44

ja som nepovedala, ze nieco take robis, to bola len tvoja domyslavost :-)
Ja negeneralizujem, kazdeho nazor beriem na vedomie. :-)

Iveta Michael

Ja tiež súhlasím s názorom AdamaKrta...a okrem iného som presvedčená o tom že ak svojho partnera skutočne milujem tak mu nebudem robiť niečo čo ho zraňuje,to je predsa jasné...tuto všetky vypisujete na chalana že aký je a prečo s ním je...no tak ona asi dobre vie prečo ho chce,ja by som si nikdy v živote nedala ,,radiť,,na fóre do niečoho čo sa týka môjho vzťahu,kokso tak to je fakt sila.Vraj ho ľúbi..ak ho ľúbi tak si to musí s ním vydiskutovať a keby bola čo k čomu tak si svojho frajera musí vedieť uchlácholiť a nerobiť mu napriek a ešte o tom aj vypisovať. Som síce žena ale toto sa mi vôbec nezdá férové...môj názor k tomu.