Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
natalia123

Ahojte ludia. Mam vztah rok a pol a problem spociva v tom, ze mam ziarliveho priatela. Mam celkom velke prsia k svojej postave a stale, ked ideme po ulici zakryva mi vystrih, pozera sa na chlapov ci sa mi nahodou niektori nepozera na prsia a ked ano, tak uz na mna krici, ze vyzeram vulgarne. A to ani nie su velke vystrihy. Vyhraza sa mi, ze ma opusti, ked ho nebudem pocuvat.Vraj sa zena nema pravo hadat so svojim chlapom. V zime je ako tak klud, ked nosim rolaky, ale v lete je to hrozne. Stale mi vycita, ze preco mam take velke prsia, ze len putaju pohlady chlapov. Mne sa nechce sa s nim stale hadat, ale nechcem ho opustit, lebo ho lubim...co mam robit, poradte mi prosim...

ivqa00

natalia123...ako keby som čítala svoj príbeh..aj ja mám priatela,ktorý mi stále hovori,ze nemam nosit vystrihy,lebo pre neho je vraj zena kurva ked ma vystrih!...neskutocne

nathália09

toto píšu iba ženy,ktoré majú rady obdiv.
Ja svojho mužíčka milujem,a robím všetko tak aby bol spokojný.Takisto to očakávam aj od neho.Za ženu hovorí jej vzhľad a jej správanie,a reč ani nehovorím.
Ak chce na seba upútať,tak samozrejme,že bude provokovať nevhodným oblečením a odhaľovať sa.
Chce si dokázať,že je príťažlivá,a že majú o ňu záujem aj iní.

gg

zeny nemaju pravo hadat sa s chlapom?

prosim ta,v ramci svojej vlastnej spokojnosti...tomu nepomoze mensi vystrih,tomu pomoze len utek od takeho idiotskeho sovinistu

ja normalne rozmyslam,ze kde zijem,ked si citam tuto stranku.vacsina muzov okolo mna je uzasnych a neprejavuju ani znamku takehoto debilizmu

Slobodna

Adamkrt- každý túži po obdive, to je odpoveď na tvoju otázku a muži síce svojho vtáka verejne nevystavujú na obdiv ale získajú ho inak. Je paradox, že na jednej strane chcete po svojom boku krásne ženy, ktoré sa o seba starajú aby vám ich iní závideli, na druhej strane sa správate majetnícky a prekáža vám ak tento obdiv okolie neprejavuje priamo vám ale osobe, ktorej za obdiv vďačíte :-)

AdamKrt

oprava textu:

Mna zaraza to, ze niektore zeny ked maju vacsie prsia, tak si myslia, ze ak maju co, tak ich mozu ukazovat.

Mam nieco podobne s mojou priatelkou. Tiez sa jej pacia vacsie vystrihy, ze ma co ukazovat.

Precitajte si tu na fore, ako zenam vadi, ze sa muzi pozeraju po zenach, ak idu okolo. Teraz si zoberte, ci je to voci muzovi fer, ak ide s priatelkou a vsetci je cumia do vystrihu a slintaju...

Povedzme, ze by mal chlap vacsi penis. Myslite si, ze by chodili s nejakymi bikinami, vystrihom, kde by ho polovicu bolo vidno ? Zeby sa nim vystatoval ?

Nech sa niektore zeny zamyslia, preco doslova vyvaluju svoje prsia na okolie. Nepoviem, ak je to decentny vystrih, ale niektore su ozaj take, ze staci nejaky uhol a vidite toho hodne.... Preco svoje intimnosti vytahovat takto verejne ?

Mne to pripada, ze ta zena je rada vyzyvava a dobre jej robi drazdit muzov. Keby to robil vsak muz, takto obliekanie, tak kazdy povie, ze je nenormalny, uchyl, alebo ho dokonca obvinia za sexualne obtazovanie.

A neni taky vystrih sexualnym obtazovanim ? Po ulici chodia i deti. Chlapci/deti, cumia na take vystrihy.

Muzom sa to paci, preco nie. Tak ako im nevadi divat sa na obnazene zeny, preco nie. Ale nie, ked je to vasa partnerka. Povedzme, ze ked je este zena nezadana, ze chce uputat, tak este pochopim. Ale takto sa dana osoba aj sama zhadzuje a robi zo seba iba sexualny objekt - prsatku.

AdamKrt

Mna zaraza to, ze niektore zeny ked maju vacsie prsia, tak si myslia, ze ak maju co, tak ich mozu ukazovat.

Mam nieco podobne s mojou priatelkou. Tiez sa jej pacia vacsie vystrihy, ze ma co ukazovat.

Precitajte si tu na fore, ako zenam vadi, ze sa muzi pozeraju po zenach, ak idu okolo. Teraz si zoberte, ci je to voci muzovi fer, ak ide s priatelkou a vsetci je cumia do vystrihu a slintaju...

Povedzme, ze by mal chlap vacsi penis. Myslite si, ze by chodili s nejakymi bikinami, vystrihom, kde by ho polovicu bolo vidno ? Zeby sa nim vystatoval