Dieta este nechcem!

jeanny

ale ty by si racej dieti tiez poldit nemal..."Nechcem ju opustit, lebo som spatny a neviem si najst inu...a ina stara zena sa za mnou ani neobzrie" no to je uuuplne super. Ak ta chapem si snou len preto ze ta jedina chcela...a co ked prejavi zaujem dalsia? na tuto sa vykasles aj s detskom?

jeanny

neviem preco si kazdy mysli ze zena ma rodit do 30 ale chlap moze plodit detska aj v 80! to je absolutne nezodpovedne a nezdrave pre to dieta, tak stare spermije prenasaju akurad tak defektne geny..chlapi by sa tiez mali zariadit tak do 35-40 vraj...a zena tiez moze rodit vo vyssom veku, co by nemohla ale tie su zvacsa zodpovednejsie ako chlapi

Iveta Michael

No pokiaľ Ťa má ona naozaj rada a to môže byť rada že má mladšieho partnera tak by mohla ešte počkať na Teba kým budeš aspoň trošku starší...veď dneska už ženy majú prvé dieťa aj v 36-38 rokoch a nič sa nestane,pokiaľ je zdravá tak prečo nie.Mám kamarátku lekárku a tá mi potvrdila že tam u nich v nemocnici majú čím ďalej staršie prvorodičky. Takže buď ju presvedčíš alebo sa na ňu vykašli...neverím že si tak špatný ako to vńímaš. Ja mám teraz tiež o 12 rokov mladšieho nápadníka a veru Ti poviem že hoci mám zábrany si s ním začať,je to poklad...a určite by som rada takého muža získala. Niekedy si človek nepomôže,tie city nás vždy prevalcujú...ale Ty si dobre zváž či ona Ťa má naozaj rada alebo či Ťa len nevyužíva,na to si daj pozor,áno? :)

Tomas565

preco by som si robil prdel, mne sa pacia baculky s velkymi proporciami...take susienky dvadsatrocne to nie je pre mna, je to moj prvy vztah, mna inak ziadna ina nikdy nechcela

bibi1234

Tomas, sa cudujem, ze 32 rocna zena nema rozum a nasla si pubertaka, ktory zmysla ako 15rocny=vid ta veta: "Ale ked ju opustim a uz nikedy nebudem mat frajerku??? Ja asi s nou radsej budem mat dieta...nejako to prezijem"
nemal si si zbalit taku zrelu zenu, tie nemaju tolko casu ako muzi, ktori mozu mat dieta aj v 70tke.. Urob jej sluzbu a rozid sa s nou a najdi si 16tku, ktora bude rozumovo na Tvojej urovni...

katka...

Pri takom zmyslani, fakt nie si pripraveny na dieta. Sam si este decko. Hladaj si rovesnicku. Preco by si si uz nikdy nemal najst frajerku? Ked tato ta chce, urcite sa najde aj ina.