Som tehotná ?

Príspevok v téme: Som tehotná ?
Weroniqa636

Ahoj mám 15 a pol roka ... chodím z priateľom už rok a pred mesiacom sme mali sex ... môj prví ... bolo všetko fajn aj sme išli z kondomom ... tento víkend sme mali sex a tak sme sa dlho milovali asi skoro 2 hodiny a kondom sa zosunul a ostal vo mne ... ale neurobil sa pretože sme sa najprv dali predohru urobil sa a potom sme sa až milovali ... a neurobil sa domna ... a bolo to týžden po tom ako som mala krámy ... môžem byť tehotná ?

adamKE

tieto otazky su uz trapne...deti sa maju hrat na piesku a nie s vtakmi!ked chces sex tak si bud vedoma ze mozes byt raz aj tehotna..keby som tvoj otec tak ti dam taku facku ze si hned rozmyslis ze ci to budes robit alebo nie

Weroniqa636

Nie v pohode viem kedy mám plodné dni to máš jasné lenže ja nemám pravidelnú menštruáciu tak len wieš istota a na také témy ako antikoncepcia som neotvárala pretože som ich nepotrebovala :) a kramy mam dostať pozajtra tak potom dam vedieť že čo :) dakujem ľudia :))

Angiee

Weroniqa keby mas aspon trocha nastudovane ako tvrdis ,tak minimalne vies kedy mas plodne dni a co je pharmatex nehnevaj sa na mna

Weroniqa636

Vieš ja som na " W " už zvyknutá .. občas mi ubehne ale zato ma nemôžeš odcudzovať ked v niektorých slovách napíšem w ... ja poznám aj oveľa starších ľudí ako som ja majú školx povyštudované a píšu w... ako ako chceš ,... ja používam hlawu ... ale aj tak dakujem za radu ...mimochodom ja na túto stránku chodím už rok a pol ... a väčšinou na túto tému ale aj na iné ... tiež mám už toho troška naštudované ... dakujem :)

bubo8

Weroniqa636 - Napísal by som to aj slušnejšie ale keď píšeš namiesto obyčajného ""V"" dvojité ""W"" tak si decko. Deckom by som ťa nenazval ak by si písala normálne. Strašne ma to rozčuluje ak deti píše ""W"" a pritom sa ešte boja či nie sú tehotné a pri tom o sexe nič nevedia. Čo takto si niečo najprv naštudovať? Chodím sem často a nie len na toto oddelenie a už som sa všeličo naučil aj o psychických chorobách, niečo o nervových atď. Niedeky sú tu zaujímavé články a stoja za prečítanie. Tak sa tamysli či si tak vyspelá aby si mohla mať sex bez toho aby si sa stresovala. Z tvojho článku úplne srší zúfalstvo.

Používaj hlavu než niečo začneš robiť. Predídeš tak väčšine problémov.

isabella

nerozculilo, no ja sa vzdy zvyknem vyjadrit a neignorujem... a bubo8 to podal trocha inym sposobom, ale nemas mu co zazlievat, spolocnostou nebudu sexujuce deti akeptovane nikdy a bohuzial sa dost trafil, ale tak to si uznas mozno az za 10 rokov, takze teraz sa o tom debata viest neda

Weroniqa636

To nebolo určené tebe to bolo určené tomu bubovi prepáč za ten nick mám spolužiačku izabellu tak tam píšem z a ja na teba nevyskakujem že mi ubližuješ ... ty si vyjadrila swoj názor ja tiež a hotowo ... ja som na teba nevyskakovala ... ale ty potom musíš byť výbušná povaha ked ta aj toto rozčúlilo ... dakujem

isabella

no uz som cela stastna z toho ako ma 15tka pojde poucovat co je to vztah, ale ved to je jedno, ty si sa k tomu zacala vyjadrovat, ja som ti len napisala, ze ked uz sa citis taka dospela, tak by si mala mat co to nastudovane, co si ale nemala... decka by mali zacat sexovat az ked poznaju ako to funguje a ked nepoznaju tak nech si nevyskakuju, bo potom len nariekaju ci nie su tehotne... tot vsjo moja zlata a nerob stale preklepy v mojom nicku...
vyjadrila som sa a aj som poradila, tak by si mohla prestat vyskakovat ako ti tu ublizujem