Dievcata prosim vysvetlite mi.......

Príspevok v téme: Dievcata prosim vysvetlite mi.......
ironMan

Prajem dobry den
Prosim vas poradte mi, najme zeny, ci som ja sprosty ze neviem vas pochopit=( holke je uz treti den brutalne zle, vracia , sme vsak dohodnuti, ze za nou pridem poobede. Rano mi vola, ze ani do skoly nesla, ze sa fakt chce doliecit, ze ci by som zatial nemohol vydrzat=( ja ju prosim, ci sa to nejak da spravit, lebo s nou velmi chcem byt, ved komu by to bolo jedno, ked ju milujem=(. ale ked ma obvinila, ze mi ide iba o svoj prospech tak som prestal, lebo to nieje pravda a povedal som jej ze mi na nej zalezi a ked si zela oddychovat, tak to budem respektovat, ale ze budem pre nu pripraveny ak by zmenila nazor. Nasledne som siel mimo dom, pretoze som musel ist k doktorke a chcel som si predlzit platnost cipovej karty. Akurat som nastupoval do autobusu, ked mi volala ona, a tak som nenastupil, lebo som sa chcel venovat jej (ked totiz niekedy cestujem a rozpravame sa telefonom, tak sa casto hneva ze som vraj chladny, ze sa za nu hanbim, pritom si myslim ze to nie je pravda, pretoze ona ked je v autobuse tak tiez rozprava takym normalnym tonom aj sposobom). ale kedze som nenastupil a vysvetlil jej dovod ze sa chcem v pokoji venovat jej, nakricala na mna, ze co to je za sprostost, povedala, ze ma chcela pozvat k sebe ale ze teraz uz nechce. prosil som ju ci nemozem prist, ze len k doktorke skocim, ze na predlzenie cipovej karty sa vykaslem. medzitym uz prisiel iny autobus, nastupil som a rozpravali sme sa dalej. avsak uz to bol len vodopad vycitiek z jej strany, nakoniec mi zlozila, nepomohli ani dalsie prosby. ona je zvyknuta, ze vzdy ked mi s hnevom zlozi tak jej volam naspet, priznam sa ze v poslednom case to uz robim menej, pretoze to uz tazsie dokazem pri jej spravani, ale tentoraz som jej uz nevolal spet. ked som skoncil u doktorky, prezvonil som jej aby mi zavolala, a ked sa tak stalo, znovu som ju prosil ci mozem prist za nou, na co mi ona povedala, ze nechce, ze sa neciti dobre a ze teraz nepojde von z postele. oki, ak by jej nebolo zle, natiskal by som sa, ale takto som ju necel nasilu nutit, ked jej este zle je. a tak ked s hnevom zlozila som sa vybral na zastavku, s tym ze si predsa len pojdem obnovit cipovu kartu a premyslim si, ci predsa nejst za nou. A tak som sa zviezol do skoly, a ked som bol z kartou hotovy, znova mi volala, ze kde som ze ma caka. povedal som jej, ze som predsa len bol v skole si dobit kartu. ani som nestihol povedat, ze idem aj tak za nou, ked uz zacal absolutny hnev, nadavky ako ty chu.j sprosty debil a podobne. ja som sa jej ospravedlnoval, ze som zmenil plany ale ked to neprestavalo, dorazne som jej povedal, nech sa takto ku mne nesprava. zlozila. tak som teda siel k nej, cestou mi este raz zavolala, ale to som jej povedal, ze som na ceste k nej, ci by nemohla na chvilku vyjst von. vysla, z coho bolo vidno, ze jej zalezi, ale co bolo potom=( ked som prisiel, ospravedlnoval som sa jej, ak som ju niecim vyprovokoval, aj tym, ze som jej nepovedal ze menim plany. odpovedou boli znova rovnake nadavky, ze som sprostak, debil, ze so mnou uz nic nechce mat, spojene s posmeskami, ze som posraty a smiesny. A tak som jej povedal, ze toto uz znasat nebudem, ze idem prec, pretoze sa mi priecilo vracat jej to. jej to pripadalo zbabele, ze chcem odist, lenze predtym prosby o pokojny rozhovor, ani ospravedlnenie nezabrali, naopak, zacala ma posielat prec, aby som vypadol. tak som teda siel, na co sa po chvilke rozbehla za mnou. ked som vsak zastal a vratil sa k nej, zacala ma kopat a fackat, ze ako som si dovolil odist, ze mi na nej nezalezi ked takto odidem=( ovladol som, ale potom som jej uz dorazne hovoril, ze takto ako ona sa milujuci clovek nesprava a otvorene som jej povedal, ze ma problem pokorit sa, odpustit bez toho aby som sa musel podlizovat a niekolko hodin ju prosit. Ostatne skratim, pretoze ostatne sa uz potom opakovalo. nadavky, hrozby, aby som vypadol, a aj facky, pricom ja som jej hovoril, ze uz sa nemam sil podlizovat, a ponizit, ze by som chcel, aby sa aj ona trochu pokorila a aby sme sa pokoji porozpravali, ze ja ju milujem. a takto som odisiel asi trikrat, vzdy za mnou dobehla, dokopala ma a kricala. toto vsetko ma uz dorazilo, pretoze taketo spravanie sa stalo uz mnohokrat ale aj tak som jej vzdy hovoril, ze ju milujem. ona mi opakovala opak, ze ma nenavidi, ze ma nemiluje, ze mam vypadnut. vsetko to skoncilo az ked musela ist domov. teraz sa to vsak opakuje cez telefon=( ide o to, ze ja uz som z toho na dne a doslova tymto spravanim vo mne zabija lasku, ale napriek tomu sa to snazim filtrovat a hovorim jej ze ju milujem. odpovedou je krik a vyhrazky, ze ona so mnou uz nic nechce mat, ze ospravedlnit som sa mal skor, ze uz je neskoro, ze ja som aj tak vsetkemu na vine. je to zlozite mno, neviem ci vobec vyjdete z toho co som tu pisal=( viem ze som sprostak, ze si mozno nechavam skakat po hlave, ale ked ja ju milujem=(toto forum mi vzdy pomohlo, tak ak niekto dostane chut, vyjadrite sa prosim. ci som ja necitlivy a ze mi nezalezi, ako ona hovori, alebo ci je tu iny problem, ze nedokazem pochopit zenske myslenie...

vevericka

ironman..vies ja som so svojim priatelom uz vela rokov..jasne, ze v kazdom vztahu sa vyskytnu hadky..ale NIKDY sme si jeden druhem nevynadali do debilov, NIKDY sme sa jeden druheho neudreli..tak sa jednoducho ludia vo vztahu nespravju..mozno mne, ze som take nieco nezazila mi to pride divne a nedokazem to pochopit..ale proste mi pride vas vztah ..neprimerany..podla toho, co si pisal si s tebou robi, co chce. vo vsetkom jej ustupujes a ona sa k tebe sprava ako k naposlednejsiemu clovoku..takto sa milujca frajerka nesprava aj keby, co ako bolo zle a ci bola nahnevana..vzy musi byt vztah vyrovnany a zalozeny na vzajomenj laske dovere a dialogu, dohode oboch stran..a nie, ze ona ti vynada a ty sa jej este opsravedlnujes..neviem mozno len mne, ale pride mi velmi nevyrovane tento vztah

jajaja99

vzhladom na pokrocilu nocnu hodinu ti odpustam :)
pripada mi to tak, ze ak ju nerozculujes, je vsetko OK. lenze vo vztahu su dvaja, nielen ten co si zrejme najde stale dovod na rozculovanie sa.... nejdem ju sudit, ale nenechaj sa prevalcovat. dobru noc

jajaja99

nuz ani mne sa to nepozdava a priznam sa, ze som jej to aj tak mierne povedal, ale trochu sa namna potom nastvala, ze prec ju zneistujem, ked ona musi tomu liecitelovi verit ak sa chce uzdravit. lenze mne sa to nezda, tu na fore som to aj riesil v inej teme tu diagnostiku a dozvedel som sa o nej nie velmi pozitivne veci. ale nepovedal som je to takto tvrdo, len som jej spomenul, ze ten liecitel sa mi nepozdava. a poviem uprimne, povedal som jej to dnes rano, cze tak trochu sa da povedat ze aj na tom zacali nase dnesne problemy. inac aby ste si jednostranne nemysleli, ze je nejaka blba. nie je, ona je proste taka vybusna, len sa niekedy bojim, ze to nedokaze zvladat. je to potom pasca: ak sa nebranim tak este viac utoci. ak sa branim, tak som ja ten zly, co je hrdy a nechce ustupit. inak ale ked je vsetko oki, je to tak najlepsia holka na svete, proste ked nieje rozculena, dokaze sa spravat neuveritelne dobre, ochotne, laskavo. to preto z nou som. pevne verim ze to nejako vyriesime. aby ste si nemysleli ze som nejaky zbabelec, urcite nebudem cakat zo zalozenymi rukami, ale zavolam jej zajtra alebo za nou zabehnem, dufam ze najdeme spolocnu rec...

IronMan

vevericka: vies ja vnimam fakt, ze v kazdom vztahu su problemy a rozdiely, v kazdom vztahu sa urobia chyby, ktore ublizia a stalo sa v minulosti, ze som jej aj ja ublizil. niekedy som jej ublizil viac ja, a niekedy viac ona mne, ale prisaham, ze vzdy som kazdu svoju chybu olutoval a nikdy som odpustenie nedostal, ako sa hovori zadarmo. ono je to tak, ze kto miluje, ten odpusta vsetko, a myslim si, ze ona mi vela odpustila. len skoda ze nevidi to, ze aj ja jej. a tak to si myslim ma byt, ved laska je vzajomna. ona mi aj sama povedala, ze najlepsi som, ked si uznam chybu a vezmem vsetko na seba pri hadke. Ja ju milujem a urobil by som to a chut na to mam vzdy len akosi nie vzdy mam na to silu. dnes mi vycitala, ze ako je mozne, ze kedysi som dokazal za nou prist a snazit sa urovnavat ci som bol alebo nebol na vine, a teraz som vraj taky hrdy. ze ma chce naspet takeho ako by som bol. mozno to znie sebecky, ale momentalne neviem ci na to najdem sily, byt znovu taky. ale milujem ju, takze neprestavam dufat, ze nakoniec k sebe najdeme znovu cestu....

jajaja99

rada by som vedela, co jej do tych vlastnorucne robenych tabliet primiesal. mne sa z tej reakcie zda, ze "fici" na nejakch praskoch, sorry. liecit sa z infekcie davenim...to uz co bolo za liecitela? no neviem, ja by som sa asi otocila na pate a skusila rano...byva mudrejsie vecera....aspon niekedy....

vevericka

ironman..takto sa dievca, ktorej je zle nesprava..teda ak hej tak je to len velmi mala vynimka..po vacsinou ak nam je zle(nemyslim len mna, ale vsetky baby v mojom okoli) sedime schulene alebo lezime..nepoznam ziadnu, co by niekoho mlatila(takze ktovie, ci jej je naozaj zle)...a na druhej strane sa tak nesprava ani dievca voci svojmu chlapcovi, ak ho ma rado..
na tvojom mieste by som sa zachovala rovnako..odisla..a ak mozem poradit..uz ani nikdy nevratila

IronMan

MuadDib: nehnevaj sa na mna, ale zda sa mi, ze aj tvoj prispevok je absolutne o nicom. To co si povedal, som aj sam vedel, ze som to napisal chaoticky a mozno som dokopy skutocne nic k veci nenapisal, ale snazil som sa pokial mozno co najobjektivnejsie opisat situaciu, v ktorej som sa dnes ocitol a pocut nazory, ako by ini navstevnici tohto fora reagovali na mojom mieste. svoj prispevok som mal zakoncit inak, to uznavam. na zaver som sa mal opytat nasledovne: ako by ste v tejto situacii reagovali vy? povedali by ste holke, ze jej spravanie nema nic spolocne s laskou a odisli by ste? alebo by ste si reagovali citlivo a hladali vinu na sebe, resp. radsej vzali celu vinu na seba? tou vinou treba rozumiet nasledovne: pri prvej hadke to, ze ste neoznamili zmenu programu, resp. ze vam nedoslo, ze aj ked holka hovori ze nechce aby ste prisli, v skutocnosti vas caka pred domom. v neskorsom priebehu hadky sa k vine pridava aj to, ze neznesiete spravanie holky a chcete odist, plus jej poviete vycitate ako sa sprava. takto som mal zakoncit svoj prispevok. nejde mi o lutost, ani o nic, len som chcel vediet takyto nazor inych. takze tak

IronMan

dakujem za vsetky nazory, ktore ste napisali. ano uznavam, pisal som to chaoticky a netvrdim ze ja som bezchybny, ale ak by som mal pisat vsetko pred tym, vsetky suvislosti a udalosti, ako to tu odomna MuadDib ziada, nezmestilo by sa to sem. ale v ziadnom pripade to nebol nejaky vylev a nechcem aby ste ma lutovali ani odsudzovali moju holku. bol som trochu rozruseny ked som to pisal, ale to co chcem vediet bolo, ci som sa ja v tejto konkretnej situacii zachoval zle resp. necitlivo a ci som sa nemal zachovat inac. fakt lutujem, ze som nemohol napisat vsetko do podrobnosti. tehotna nie je, a nie som si vedomy, ze by som jej zdravotne problemy nejako sposobil. ona bola u isteho liecitela, ktory jej mal diagnostikovat cele telo a urcit, co v jej tele nefunguje spravne a co ma liecit. urcil jej zopar infekcii, na ktorej jej dal tabletky, vlastnorucne urobene, a upozornil ju, ze bude mat nevolnosti a vracanie, az kym sa tych infekcii nezbavi. takze preto to, ze sa neciti dobre, co som napisal na zaciatku mojho prveho prispevku.

kajush

lol ...chora zena... a ty si pri nej tyrany chlap :D vies si predstavit tu buducnost? ona ta posle do obchodu po chlieb a potom si vymysli ze chcela iny chlieb a ty budes dofackany atd :D a nakoniec jej ani nejde o chlieb ale iba dostala kramy :D