Hľadám kamošky na priberanie

Príspevok v téme: Hľadám kamošky na priberanie
papat

ahojte baby, pozerám, že veľa z vás tu hľadá kamošky na chudnutie, ale ja naopak hľadám kamošky na priberanie. Pomáhajme si tie, ktoré nemôžme pribrať. Na začiatok každá napíšme svoju výšku a váhu a potom každodenný jedálny lístok. Myslím, že veľa jedla a málo stresu nám pomože.A potom už budeme písať len úspechy na váhe.Čo vy na to?

Súvisiaci obsah

michael

Ja tiež si myslím že je to míle sa takto podporovať psychicky ale čo sa týka priberania je to asi taký veľký účinok, ako piť čaj proti zápalu pľúc.
neline,- aj keby si rozobrala do "šrubky" počitač, tak tam nenájdeš odporučnia ktoré som chcel odporučiť vám.Prečo? Pretože to nie sú rady z knížky ale zo života a zo skúseností . Držím palce. Ps,- Len taká veľmi mala rada: päť,-krát denne jesť, a cvičiť, nemá na priberanie ani ten najmenší účinok. Normálne som sa urazil.

Nataly07

Ahojte baby. :) Toto je aky mily napad. :) Tiez sa k vam rada pridam, hoci ja som sa uz viac-menej zmierila sama so sebou a mam sa rada taka aka som, aj tak to s vami vyskusam. :) Takze vyska - 163 cm, vaha cca 42 kg (uz som sa dlhsie nevazila.

didianka111

Ahojte dievcene tak aj ja by som sa rada pridala k vam :) mam 164 cm a momentalne 43 kil co je velmi malo na kolko som stale vazila 46 co bolo tiez malo ale aspon som ako tak vyzerala no teraz to je hrozne schudla som zo stresu rozchod s priatelom a nemozem nijak raz tie 3 kila pribrat naspať momentalne chodim k lekarke na B12 a fakt to trocha pomaha som stale strasne hladna a vela jem ale zatial som pribrala iba 2 kila ale tak dufam, ze vaha pojde este hore len sa netreba vzdavat :)

Nelline

michael: To je milé, že chceš pomôcť ale takých tém a rád je tu už viac než dosť a aj článkov na internete... Ako som už písala, čo sa mňa týka, tak by som bola vďačná, ak by sme sa tu my čo máme podobný problém navzájom podporovali, písali ako sa nám darí a podobne. Pretože napriek tomu, že je to u mňa zjavne vrodené, čo mi viac krát povedali aj lekári (genetika, metabolizmus...), tak sa nemienim vzdať. A práve v lete som zistila, že ak sa naozaj aktívne veľmi snažím, tak to priberanie ide, aj keď strašne pomaly. Ale keď mám zlé obdobie, stratím motiváciu a tak, stáva sa mi, že na to kašlem, vynechávam jedlá keď nie som hladná alebo jednoducho len jem menej ako by som mala, keďže sa snažím pribrať a pod. Preto momentálne nehľadám až tak rady (tých už som si na internete prečítala dosť cez vhodnú životosprávu, cvičenie, výživové doplnky...), ale skôr tú motiváciu a tak :)

Ale to hovorím len za seba a určite nie v zlom, možno si tu od teba niekto naopak rád nechá poradiť...

michael

ja sa teraz sa nevysmievam - naopak chcem vám pomôcť ale chcem vedieť ako to chcete dokázať. Lebo sa v tom tak trochu vyznám (Myslím si)Tak že rád by som vedel. Zo skúsenosti viem ,že schudnúť je oveľa ľahšie ako pribrať, a viem aké stým problémy majú tí čo chcú schudnúť. Tak že si viem predstaviť akú šancu na priberanie máte vy.Tak že ako. Ak budete úprimné tak sa aj ja vám otvorím a poradím čakám.

Nelline

Sweetie54545: Teším sa :) Tak napíš trebárs niečo o sebe, ako sa ti darí a tak. Mne sa podarilo pribrať v lete ale cez zimu som zas trocha schudla. Tak by som rada sa do toho zase nejak dostala. Mojim najbližším cieľom je tých 50 kg. Kiež by sa mi to tento rok podarilo. Normálne sa hanbím vyzliecť v lete aj do plaviek, strašne to podlamuje sebavedomie. A keď si spomeniem na všetky tie posmešky čo som kvôli tomu zažívala ešte na základke, na strednej... Alebo niekedy aj teraz, keď okolo mňa idú ľudia a vravia si, aha ďalšia anorektička a podobne (akoby som ich nepočula). No nie je to nič príjemné. A hlavne keď mnoho ľudí ani nenapadne, že to priberanie vôbec nemusí byť pre niekoho také jednoduché.

Tak snáď sa k nám teda ešte niekto pridá, bola by som veľmi rada.

Nelline

Tiež som nedávno založila podobnú tému, no nikto sa neozval: www.zdravie.sk

Chyba je asi tá, že som ju obmedzila len na registrovaných užívateľov... Vidím, že táto téma je už staršia ale rada sa pridám :) A ak nevadí, skopírujem to aj sem.

Ahoj,

tak mi napadlo vytvoriť tému, v ktorej by sa mohli vzájomne podporovať tí, ktorí sa snažia pribrať. Teda nemyslím tým len rady ako pribrať (na to je tu mnoho iných tém), skôr miesto, kde môžeme spoločne zdieľať naše úspechy (prípadne neúspechy) v tomto smere. Ja meriam 179 a vážim 48, pritom som dlho vážila len 46. Je to veľmi málo, snažím sa pribrať prakticky celý život. Z vlastnej skúsenosti viem, že najľahšie sa mi priberá, keď som psychicky v pohode a hlavne keď sa o to snažím naozaj aktívne. No to je veľmi ideálny stav, väčšinou na to ani nie je čas myslieť, človek je často v strese... Tak mi napadlo, že ak by sme mali miesto, kde by sme mohli občas napísať ako sa nám práve darí, vzájomne sa podporiť a podobne, tak by to bola čiastočne aj taká motivácia a to priberanie by možno bolo ľahšie :)