boleti klbov,unava,vysoke aslo a CRP

hmmmmm

ja sa takto zvlakam už tiež par mesiacov a nie a nie mi zistiť ložisko zapalu...je to na nervy a tie denno denne krče...hroza.. ja obehla snad všetko ale nikde nieje pravdepodobnosť že je problem tam... už som zufala z toho behania.. ešte ked aj doktori na vas kukaju ako by ste si to vymyšlali,ale neprajem nikomu tie bolesti... ako by mam nohy vyhkrutene až nakrk!!.. bez bolesti a krčov neurobím nič!.. človek straca radosť zo života..((

zlatica

Aj ja som mala podobne problemy so synom, posielali nas z jednej ambulancie do druhej, jeden lekar navrhoval vybrat mandle, dalsi nevybrat, nakoniec sme to zvladli prirodnymi antibiotikami. Problemy sposobuje streptokok, ktoreho je potrebne zlikvidovat, zaberaju na to antibiotika iba penicilinoveho radu, ale nie vzdy je liecba uspesna a vzdy je to DLHODOBE. ak mate zaujem o podrobnejsie informacie, mozete mi napisat mail na adresu jazykovytabor@gmail.com

jaanna

v Piestanoch Ta urcite zdiagnostikuju a urcia dalsi liecebny postup...Nebolo treba trpiet az 10 mesiacov..jaaaaaaaj...