neviem sa rozhodnut :(

Príspevok v téme: neviem sa rozhodnut :(
ninkaa

ahojte...uuf ako zacat...vyse roka a pol som si pisala s jednym chalanom na nete, bol hrozne mily,vtipny proste sa mi velmi pacil aa tak sme isli spolu von raz,druhyraz ...ked sme boli spolu druhy raz von pobozkal ma...lenze ono to bolo skor dopredu dohodnute lebo mali sme debaty o tom aa sam povedal ze nie vzdy ked niekoho pobozka je v tom laska ze len hormony...tazko mi je o tom pisat lebo to je velmi na dlho ale v skratke ..este predtym ako sme boli von sa ma opytal ako by som brala to keby ma pobozkal...ale dobre vedel ze sa mi velmi paci lebo aj tu temu sme preberali ale on stale ze nevie co chce...aa potom sme boli spolu von aa pobozkal ma...o neaky cas isiel do zahranicia na mesiac aa vtedy sme sa cez internet pohadali...lebo pre mna ten bozk znamenal viac ako prenho..proste som sa zalubila donho...ked sa zo zahranicia vratil tak sme este mali na tu temu debatu ale len sme sa pohadali...tak som isla ja prec na dovolenku na dva tyzden ked som sa vratila tak uz mi zrazu pisal sms-ky, znova ma volal von...nevedela som pochopit co s odvtedy zmenila preco zrazu taka zmena....lenze ked som prisla z dovolenky spoznala som ineho chalana,ktory mi padol do oka....nevedela som sa rozhodnut ci si mam s tym novym chalanom zacat lebo vzdy som myslela na toho predtym ...aa v jeden vecer som mala debatu s jednym kamaratom( ktory nevedel o tom prvom chalanovi nic ani ze som s nim nieco mala) ktory mi otovril oci....proste ze vedel ze sa kvoli niekomu trapim aa tak zacal zistovat aa zistil o koho sa jedna aa co bolo aa ze ten dotycny ma chce len vyuzit ze to je decko ktore sa len chvasce svojimi ulovkami....aa vtedy som si povedala dost..ze sa nebudem tapit kvoli takemu debilovi aa rozhodla som sa nanho zabudnut aa zacala som si s tym druhym...sme spolu iba kratko ale nemam z toho dobry pocit...neksa som dokonca stretla toho prveho aa cely den som o tom rozmyslala ...este predtym ako sa dozvedel ze mam frajera tak sme mali par debat v zmysle ze nevie ci si so mnou zacat...ze ma ma radsej ako kamaratku ale ze sa malo osobne pozname ale ja som mu povedala ze nech si nemysli ze ho budem dokonca zivota cakat s otvorenou narucou..a na druhy den mi povedal ze toto ho dost dostalo aale ze sa nevie co chce ci chce vztah ale vie ze to bude lutovat...jednoducho neivem ci som urobila dobre ze som si zacala s tym druhym chalanom...mam ho rada to som si ista ale neviem ci viac ako toho prveho...ale bojim sa ze ten prvy ma fakt chcel len vyuzit...neviem co mam robit...lebo zase nechcem toho druheho tahat za nos....mozno si myslite ze som neviem co ale ja uz fakt neviem co dalej ...prosim oo neake rady ...vopred dakujem :)

bibi1234

ninkaa-bohuzial vzdy tuzime potom, co nemozeme mat, keby si bola s tym prvym, mozno by si zas chcela toho druheho... a nas zeny pritahuju tzv. zli chlapci, to nas na tom laka, ale casom pochopis, ze je lepsie dat prednost istote ako vzruseniu...
podla mna zostan s tym svojim priatelom a na toho druheho zabudni a spravaj sa tak, akoby si chcela, aby sa spraval Tvoj priatel k Tebe. Urcite chces, aby Ti bol priatel verny, nedopisoval si s inymi dievcatami, nemyslel na ne,..

narcis5668

Myslím, ze ak si si zacala nieco s tým druhým mala by si ostat pri tom druhom..ten prvý ak ta pobozkal len z hormonov po druhom stretku este v tom nebola láska..ostan pri tom ktorý cítis ze ti dáva lásku zo srdiecka, mozno pri tom druhom si lebo nevies ci je ten pravý a rozmýslas co ked ten prvý je ten pravý, uz ked si si zacala s druhým nemala by si mu ublizit aby to nebolo tak ze pre prvého stratís druhého, ale ak druhého nechces , tak to skus s prvým ale je tam mozno naozaj to riziko ci ta nevyuzije. Zistuj ako ta ma ten druhý rád ci ti lásku dokazuje aj skutkami. Vies co pravý bude asi ten pri ktorom si budes vediet predstavit spolocný zivot..ak si to nevies ani pri tom druhom predstavit tak mozno ani ten nie je ten pravý ked váhas...ja by som to odovzdavala do Bozích rúk..bud bez starostí..neviem ci si veriaca..

pozitíívna

tak ked je to vztah zalozeny natom ze ta proste nepodvedie ale ty ho neluubis tak nieje očom proste to ukonci pretoze nemozes byt navzdy nestastna cim skor tym lepsie a ked to s prvym skusis aspon budes vediet nacom si ked to neskusiis tak to nezazijees:)

ninkaa

pozitiivna: lenze ide o to ze neviem ci toho druheho lubim...lebo ked som s nim tak myslim na toho prveho ...aa bojim sa akurat toho ze tomu druhemu ublizim tak neviem ci sa mam s nim rozist cim skor alebo sa snazit do nho zalubit :/ lebo aj ked je medzi nami velky vekovy rozdiel ale myslim ze on nieje ten typ chalana ako ten prvy ze chce len babu vyuzit

pozitíívna

ninkaa....zlatinoo ja mám sicee len 15 ale mam podobnuu situaciu už rok aj niečo niesom s nikým vo vztahu pretoze mam rada chalana ktorý si to asi nezasluzia to je nieco ako ten tvoj takzvany prvý :/...sú to len krásne smsky pekne bozky ale stále nic ja vtych bozkoch citim naadej ale on asi iba tie hormoony ...treba iist dalej pretoze by to dlho ajtak nevydrzaloo a myslim ze ked budes toho druheho luubit z celeho srdiecka a na prveho sa budes ani nie ze snazit zabudnut ale dobre vychadzat ako kamoska tak bude faajn ja sa tiez oto snazim aj ked je to tazky boj a zacinam lubit noveho he :))...drzim ti paleckyy