AIS-akademicky informacny system

Príspevok v téme: AIS-akademicky informacny system
Clin

Ahojte,tento rok som nastupila na VŠ-fakulta verejnej spravy,na zápise sme obdržali karty PIK, s tým aby sme nemuseli ísť na danú ulicu.Teraz ked sa chcem prihlásiť do Aisu tak neviem,ake moze byt heslo a prihlasovacie meno,pani na studijnom ktoré boli na zápise nam nic o tych kartach nepovedali,ani o prihlaseni..a teraz neviem ako...ci som nebola prihlasena do systemu AIS...som z toho zmätená,nemáte s tým skusenosti?dakujem

dobra vila

Hej, ludia, vie mi tu niekto povedat, co znamena ta cislica za lomitkom, ked si pozeram kredity??
Napriklad 77/19 - co znamena ta 19-tka? Nesedi mi to s nicim - ani s nahodenymi povinnymi, ani s nepovinnymi, co to je??? :-O. Zda sa mi, ze to ma kazdy rozdielne (?)
A este otazka, nvm, ci s tym ma niekto skusenost :-/. Jeden predmet mam miesto ciernej farby vyznaceny modrou (takisto tam, kde sa pozeraju kredity, iba napravo). Vsimla som si, ze v rozvrhu nebol aktualizovany (zrejme preto...seminar aktualizovany bol, prednaska nie - ale ten isty predmet). Jedna sa o zimny semester...co sa s tym da robit??? Vo vytlacenom vykaze sa mi nachadza, takisto aj kredity su mi zan udelovane (zrejme), iba som ho nemala aktualizovany... da sa s tym nieco robit? Mne ten rozvrh zostavovala kamaratka, kedze z AIS som v zivote nepracovala...
Vie mi niekto poradit?? Fakt ocenim, lebo sa mi rozum zastavi nad tymto systemom :(

Clin

uz to maaaaamm :)...ale ten AIS je uplne nepochopitelny..a to zobrazenie rozvrhu takisto...:(..neviem ako mam podla filtru si zadat rozvrh..ked mam externe studium....nevie mi niekto poradit..plíííísss

Clin

jhjgj:
My sme ich dostali na zápise s tým,že sme si po ne nemuseli íst na Šrobárovú ulicu.No ked chcem zadať svoje prihlasovacie udaje,tak mi vyhodi ze login neexistuje..tak nechapem..

lenca45

info by si mala najst na webovej stranke univerzity/fakulty (o sposobe vygenerovania prihl. mena a hesla) alebo kontaktuj Tvoje studijne oddelenie

lioness_01

nám prihlasovacie údaje do AIS poslali spolu s rozhodnutím o prijatí a bolo to úplne nelogicky odvoditeľné, proste meno bolo dačo z priezviska plus nejaké číslo a heslo hociaké čísla a písmená.

vidím že všade je to inak

ojka

hm, no neviem ako to je teraz po novom, ale my sme mali napr. prihasovacie udaje do AISu, že meno bolo číslo ISICu a heslo tvoje RČ. skus... ale ako píšem, neviem ako to frčí teraz inde....