Môžem podať trestne oznamenie na kolegyňu?

Príspevok v téme: Môžem podať trestne oznamenie na kolegyňu?
Sasa321

V praci mame jednu veľmi až neprijemne zvedavu kolegyňu. Mne sa stalo, že ak som bola dva krat chora chodila po celej firme a znažila sa zistiť od niekoho čo mi je. Bola som oba razy v nemocnici a vždy na to prišla, nie od kolegýň, tie o ničom nevedeli ale priamo z nemocnice, kde ma ona znamosti alebo volala na centralny prijem či som v tej danej nemocnici hospitalizovana. Môžem na ňu podať trestne oznamenie za obmedzovanie slobody, alebo take niečo?

Sasa321

Ak niekto zavola na centralny prijem a pýta sa či je tam ten človek ktoreho hladame, v mojom pripade JA hospitalizovaný. Tak môžu podla mena povedať že ano som tam u nich hospitalizovana? Môžu prezradiť aj na akom som oddelení? Oni to tam nemaju ako tajomstvo?

[zruseny12]

...no podla mna urcite to ide,len treba DOKAZ...
inak ja mam tiez,ale nie koleg.ale susedu taku,silou ocou sa stara stale do nasich osobnych veci...napr.ked sme predavali byt-ZAMIESALA SA DO TOHO...dost vazna vec...koli tomu som aj odstupila od predaja bytu...
a nic jej neujde...nestara sa o svoj zivot ale stale strka nos do nasich osobnych veci...a to by som mohla toho viac popisat...
dalsi divny ludia/jeho zamestnavatel/...mi vycitaju,ze zijem s druhom len tak a nie sme zosobaseny a bla bla...a niesaju do pracovneho vztahu atd.aj nas osobny zivot...
KEBY SA TAK RADSEJ KAZDY STARL SAM O SEBA O KOLKO PROBLEMOV BY NA SVETE BOLO MENJE...
JA SA DRZIM HESLA
***ZI A NECHAJ ZIT***
...ale niekto to zrejme nemoze...musi sa start o druheho,ale zaujimave je ze sa straju len vtedy ...KED CHCU CLOVEKU POSKODIT,KED TREBA POMOCT TO NIE...SKODA RECI...
DRZIM TI PRSTY ABY SI TO NEJAK VYRIESILA...

lioness_01

fíha... to je zvláštna kolegyňa, že si dávala tú námahu a volala na centrálny príjem :D kks, asi by som jej najskôr vytrhala vlasy, vysvetlila, že je debilná a až potom by som riešila nejaké trestné oznámenie...

netuším či je toto na trestné oznámenie, možno ti poradí niekto kto sa viac vyzná, každopádne je to fakt zaujímavá kolegyňa... má šťastie, že neni moja kolegyňa :D