Podklady na medicinu

Mato4122

Ahojte. Po mojej príprave na maturitu a na prijímačky na medicínu mi ostali kvalitné učebné pomôcky a materiály. Mne veľmi pomohli preto ich posúvam ďalej.:) Ponúkam učebnicu Maturita z biológie - 6EUR Vypočítané všetky príklady s postupom riešenia k otázkam na Lekársku fakultu UK v Ba - 6EUR (Z tých učebníc kde je 1500 otázok) Niekoľko testov s kľúčmi k otázkam na prijímacie skúšky na Lekársku fakultu UK v BA z biológie a z chémie - 7EUR Otázky s kľúčom na prijímačky na Jesseniovu lekársku fakultu do Martin z chémie - 20EUR. Každý materiál ponúkam zvlášť alebo aj všetky spolu. Ak máte záujem kontaktujte ma na: e-mail: Mato4122@azet.sk

julikjulik

Predám vypočítané priklady z podkladov na prijmacie skúšky na lekarsku fakultuvUPJS do Košíc ( podklady (vydané roku 2007) a priklady na lekarsku fakultu Un. Komenského v Bratislave. Príklady su v pc, zaslaním na mail, cena dohodou. MAIL julinka.julinka@centrum.sk

gbstw

tiez mam na predaj podklady na PS konkretne:
LF UPJS Kosice...BIO a CHE spolu za 16€
1.LF Karlova Univ. ...BIO CHE FYZ za 20 €
piste sen alebo icq 426378332

anubisthe

Ponukam podklady na prijímecie skušky na medicínu odbor všeobecné lekárstvo.Celkovo 3 knihy ,z toho 2 podlkady na Komenskeho BA - chémia a biola + 1 krát na SZU BA. Knihy su použité ,niekde aj so zvýraznenými správnymi odpoveďami.Cena vrátane poštovného 20 €.

monopoly

No ja by som tiež potrebovala odpoveď na túto otázku :-)
Mám zlé tušenie, že práve pre tento rok sa budú meniť, no fakt dúfam, že nie, lebo sú dosť drahé :-(