Tridsiatničky bez chlapa - sem! :-)

Príspevok v téme: Tridsiatničky bez chlapa - sem! :-)
purple girl

:-)))

Nejdem nadávať na chlapov, nejdem sa sťažovať , že som sama....len by som chcela také osobné "výpovede" vás, ktoré zapadáte do tejto kategórie :-).

Ide o to: že dnes je to bežný jav, keď žena okolo 30 ešte nemá deti, nie je vydatá...je to z rôznych príčin: napr. budovanie kariéry, v horšom prípade už po rozvode, či len jednoducho, lebo ( ospravedlňujem sa, že použijem tú trápnu frázu :-) ), ešte "nestretla toho pravého".
Ja sama patrím do tejto kategórie. Keď moje kamarátky na strednej začali riešiť frajerov, ja som bola zakomplexovaná až po uši zo svojho výzoru, bola som totálne nespoločenský typ - čiže nejaká študentská láska nehrozila. Postupom času som na sebe troška zapracovala a hlavne som sa na seba začala pozerať ináč a už som nebola až také "škaredé káčatko"...lenže vtedy ak o mňa aj niekto prejavil záujem, bolo to len z čisto sexuálnej pohnútky a o to som nemala záujem ja :-). Hovorila som si , že raz snáď aj ja niekoho stretnem, s kým si budem rozumieť, bude nám spolu dobre....
Roky bežali.....Potom sa niekto síce objavil, ale bol to "falošný poplach" :-). Bola som pre neho len jedna z mnohých , ale aspoň som si na ňom otestovala,ž nemám srdce z kameňa, ale dokážem sa aj zamilovať. Keď to prebolelo, skúsila som zoznamku - spoznala som zopár typkov, na ktorých som sa aspoň dobre pobavila ( nechcem byť hnusná, ale po svete fakt behajú všelijakí šialenci :-) )....a potom som spoznala úžasného človeka, prežila s ním krásnych 5 mesiacov.....a potom mi povedal, že už v tom nechce pokračovať, sám nevie, prečo, ale nie....
A tak som zase sama. O mesiac budem mať 29. Nechcem teraz riešiť nejakého nového chlapa - nehovorím, že mi nechýba blízky človek, objatie, spoločnosť, ale nechcem nič siliť - doteraz v živote mi to vychádzalo tak, že sa mi viac-menej splnilo všetko, čo som chcela - aj keď reálne časové termíny sa mi nezhodovali s mojimi predstavami :-), ale splnili sa.
....LENŽE...žijem v malom meste, kde každý pozná každého....otázky typu: kedy sa budeš konečne vydávať? sú na dennom poriadku...každodenné narážky kolegýň( všetko vydaté ženy)....ľútostivé pohľady kamarátok a tie ich falošné reči: ako ti je len samej dobre!....náreky starej matky, tetky, susedy: budeš mať problém otehotnieť, zle sa ti bude rodiť, dieťa nemusí byť zdravé....atď......všetko toto, keď som to počula z času na čas, mala som pripravenú nejakú trefnú a vtipnú odpoveď :-).....ale tá frekvencia sa stále zvyšuje a počúvať to každý druhý deň, ma už nebaví a úprimne povedané, začínajú mi z toho tiecť nervy....Keby že sa môžem vyhovoriť na kariéru - ale žiadnu nemám :-), len si tak žijem potichúčky - pracujem, študujem, športujem, cestujem...momentálne sa snažím nájsť lepšiu prácu, aby som si zabezpečila vlastné bývanie a pomaly si začínam pripravovať život, pre prípad, že sa naozaj nenájde nikto, kto "by ma chcel" :-))))

Ako som povedala na začiatku, dnes je situácia, v akej sa ja nachádzam bežná, ale ja mám tú smolu, že žijem v spoločnosti, kde je zaužívaná šablóna: škola, zamestnanie, svadba, deti...a ja sa cítim divná, lebo ju nespĺňam, narozdiel od všetkých okolo mňa :-).
Iste som otvorená novým možnostiam, rada by som raz mala vlastnú rodinu...ale môže sa stať, že sa to nestane - v tom prípade dúfam, že nájdem spôsob ako "vyplním" svoj život......

Preto by ma zaujímali "príbehy" tých, ktoré patria do tej istej "škatuľky" ako ja :-)......aká je vaša situácia?....ako ju vnímate? .....spokojné/nespokojné?...

Ďakujem.
Pekný večer prajem všetkým:-)

AdamKrt

jajka001_:

ked sa baba nebude pacit, tak s nou nebude chodit... Ak ma slusnak zaujem o vazny vztah, nemusi ho zrovna zacinat sexom. Takemu cloveku casto nevadi si na tu pravu i dlhsie pockat. To mas ako s rybarmi. Dobry rybar musi mat vydrz, ked chce chytit dobru rybku... :)

Uplne toho kamarata chapem, preco to urobil. Mozno chcel vediet, ci sa to neutrasie, alebo nepociti nieco viac. Ved naco, ak to neni ta prava by ju mal bozkavat i ked sa mu paci ? Vies kolko zien sa paci muzom ?

Ked idem po vonku, paci sa mi povedzme tak 60-70 percent zien. Snad nebudem kazdu bozkavat ? :) :) :) Ved je to nieco, co si nechavam pre tu pravu.

Zeny chcu slusnakov, ale slusnaci sa spravaju slusne. Lenze to im zase nevonia. Tak sa treba rozhodnut, co clovek vlastne chce...

jajka001_

hpv sa prenasa bozkavanim? :) zltacku chytis aj beznym dotykom, hiv? pri bozkavanim, no urcite riziko tu je...boze :))) neprehanaj. herpes je bezny, to chytis aj pri piti z pohara.

AdamKrt

purple girl:

to si ako mohol dovolit ? Respektive, to si nic nenamietala ? :)

jajka001_:

no mozes chytit vselico. Herpes, HPV, HIV, zltacku, mozno i boreliozu, rozne druhy hepatitidy /niektore su zvlast nebezpecne/,...

jajka001_

a pol roka "chodit" s babou a nepobozkat ju, tak si pomyslim ze bud je teply alebo sa mu hnusim. ved to neni normalne...chlapom ide skutocne najma o tu fyzicku stranku vztahu, nevravim ze kazdemu s hociktorou, ale isteze ak sa mu baba nepaci tak s nou nebude zabijat cas. a ktory normalny chlap vydrzi bez sexu? a zenam sa paci byt dobijana, parkrat odmietnut ale priznajme si , aj nam ide o sex. s tym pravym, samozrejme :)

jajka001_

no, ked s niekym idem na rande, tak uz mam na neho nejaky ten nazor , nejdem ak nemam skutocny zaujem, ak si myslim ze je nevhodny, nezodpovedny, suknickar atd, teda predpokladam ze je normalny a necakam ze chytim od neho nejaky zvlastny bacil ked ho pobozkam :) nie? co uz take mozes chytit? chripku? tu chytis aj tak. a po tretom rande snad uz vies ci mas skutocny zaujem alebo nie.

purple girl

Adam Krt

...a čo sa týka sexuálnych návrhov, tak mne vadí, keď sa začne s takýmito narážkami hneď na 2-3 stretnutí.....raz som si na druhom stretnutí s jedným chlapíkom uvedomila, že mám jeho ruky v podprsenke :-)))) .....a to mi si 3x zopakoval, že u neho sex bez lásky neexistuje :-))))....hovorím mu teda, že to teda bola rýchlosť, ako sa zamiloval :-D