psycholog (listok?)

kukikuk

ivana
v tychto centrach sa neplati. Ich nazov sa stale meni, takze neviem, ako sa v sucastnosti volaju, niekedy to boli Centra pedagogicko-psychologickych sluzieb. Teraz by mali patrit pod UPSVaR. Zaoberaju sa najmä parovou a manzelskou problematikou. Ci riesia aj osobne problemy zalezi asi od konkretneho centra a psychologov v nom. Aka je situacia v BA netusim, som z vychodu

ivana45

kukikuk,
ako je to v sucasnosti s platenim v (dufam, ze to napisem spravne) v psychologicko-poradenskych centrach, ktorych zriadovatelom je miestna sprava ? napr. nevies, ako je to na Batkovej ul.v BA- Dubravke ?

kukikuk

Ahoj, pracujem ako psycholog, takze viem poradit:
u klinickeho psychologa, ktory ma zmluvy s poistovnami, vymenny listok potrebujes. Da ti ho obvodny lekar a zaroven ti odporuci nejakeho vo svojom okoli. Vymenny listok nepotrebujes u psychiatra a u psychologa, ktory pracuje bez zmluv so zdravotnymi poistovnami. U takeho sa samozrejme za psychoterapiu plati

123123123

enjoy, ale tam sa pise o psychiatrovi, nie o psychologovi..
rena, som rada, ak si si 100% ista, potesilo ma to..
a ked uz sa pytam, viete o nejakych statnych, ale DOBRYCH, psychologoch v BA? dakujem!

rena23

vymenny listok na 100% nepotrebujes - nebolo ho teba ani v minulosti. Sedenia Ti hradia, ak ma zmluvu s Tvojou poisťovňou, takze potrebujes iba preukaz poistenca.

enjoy

Výmenné lístky oddnes netreba k očnému lekárovi či psychiatrovi
Pacienti od dnešného dňa nepotrebujú pri návšteve gynekológa, zubára, psychiatra a očného lekára, ak ide o predpísanie okuliarov, výmenný lístok od svojho všeobecného lekára.noviny.joj.sk

alexandra.a

no ja čo chodím a pride niekto za psychologickou a co pocujem tak vzdy vravi : vymenny lsitok mate? ako ja neviem u mojej psychologičky treba =)) a tak zajdi s aspytat :) a aj keby to bolo nutne nieje to ziadny problem povies obvodnemu nech ti ho vypiše vysvetlovat nemusiš nic ;)

123123123

Alexandra, si si ista, ze treba ten listok? viem, ze pri statnych by sa nemali platit sedenia, iba co sa tyka sukromnych, mna hlavne zaujimalo ci je ten listok od obvodneho nutny..

alexandra.a

listok treba..platit by sa nemalo pokial nieje sukromny a podla toho aku mas poistovnu ja mam napr. taku s ktorou ma moj psych. zmluvu tak neplatim