Nieco osvedčivé proti kaslu a nádche..

Dululo

Vínko neznici baktérie, inak ke pravda, že Rusi na bolesť hlavy, nádchy, infekcií, "používajú" veru práve vodku

Sasa555

No tak ja som mala nádchu, ráno som sa budila s bolesťou hrdla plným nosom a do toho este bolesť a opuch ďasna, z čajov a rôznych cukrikov sa mi neulavovalo a veruže pila som jeden večer vodku s čistou vodou a na druhý deň ráno som normálne nechápala, žiadna bolesť hrdla, žiadna nádcha, žiadna bolesť ďasna aj opuch bol fuč, krásne čisto sa mi dýchalo :0

beskyd

horuci kupel a 2 dcl finskej vodky vypitej pocas kupela.. zeny 1,5 dcl:)) toto keby ludia poznali tak by sa velice farmaceutickym spolocnostiam zredukovali zisky:))

jajkafr

vitaminka
mne pomáha Proimun to sú cmúľacie tabletky nemajú ich v každej lekárni, ale sú dobré... mne neprejde žiadna choroba bez antibiotík, ale toto mi pomáha... od kašľu ACC alebo Solmucol, do nosa morská voda (Mar, Sterimar, Dexam...) a nejaké dekongestívum (Olynth, Nasivin, Otrivin...), tiež si môžeš dať Theraflu, Paralen hot drink, alebo Coldrex. Skoré uzdravenie prajem

hmmmmmmmmmm

ja sobne mam rada nurofen stopgrip-alebo modafen-to iste.obsahuje ibuprofen a pseudoefedrin, ibuprofen na bolest, zapal a pseudoefedrin na upchaty a kvapkajuci nos.su urcite stavy a ochorenia kedy sa vyslovene nesmie pouzivat-informaciu vam daju v lekarni.nosove kvapky typu sanorin nasivin nemam rada,jednak sa nesmu pouzivat dlhsie ako 3 dni inac vyvolaju zavislost nosovej sliznice a okrem toho nemam pocit ze by nejako ucinkovali u mna.mozno odblokuju nos ale pri tecucom nepomozu.urcite pouzit ieco ako nic a pretpiet nadchu a este riskovat komplikacie!ale najlepsie je predchadzat posilnenim imunity!:-)

kentia

vitaminka,
Mna, ked začne bolieť hrdlo a vidím, že už-už to vyzerá na práve taký priebeh ako opisuješ, urobím si vyplach žalúdka. Je to naozaj zvláštne, ale prejde bolesť hrdla, prejde bolesť hlavy a celkovo sa nespustí ten proces choroby. Cítala som, že práve chrípka je následklom vírusov hlavne v žalúdku a odtial sa dostáva do čriev atd.