Milovanie, orgazmus a alkohol

Príspevok v téme: Milovanie, orgazmus a alkohol
AdamKrt

Zaujimalo by ma u zien, kolko znesu alkoholu - hlavne vinka, pripadne aj tvrdeho, lebo od podielu alkoholu sa da vypocitat aj vinko.

Aby som vysvetlil moj umysel - troska alkoholu vraj uvolnuje napatie. Viac vsak uz posobi utisujuco. Bud sa chce cloveku spat, alebo nedostane ziadnu chut na milovanie, ci nebodaj sa opije...

Nemam rad alkohol, ale chcem si dat s priatelkou vinko. Zatial mame vyskusane len sampanske. Minule sme si dali poharik bieleho a priatelka mala naladu skor na spanok. Mozno nahoda, neviem. Ale rad by som vedel, kolko znesu mile damy, tak ze sa uvolnia, dostanu naladicku a neprehupne do do trej druhej fazy. Pozor, hovorim o naladicke, nie o stave, ked je dama opita. Nechcem nikoho opit, ten stav uz povazujem za neprijatelny pre obe stany.

Co vas viac rozparadi pred milovanim - sampanske - bublinky ? Biele vinko, cervene, ruzove ? Suche, polosuche, sladke ? Ci s vyssim, alebo nizsim obsahom alkoholu ?

Musim priznat, ze mne je to jedno. Ci si dam vinko, sampus, tvrde atd, mne to nerobi nic. Takze by som rad poznal reakcie ludi, ako to posobi na nich a od toho skusil si odvodit vlastnu mierku :)

AdamKrt

Julo7:

ale to je velky rozdiel, ak po 1 pohariku rozboli zaludok... P

Tvoja priatelka ma pravdepodobne nieco so zaludkom. Asi prekyslenie, alebo nabeh na vredy. Potom Ti staci aj napr. pohar pomarancoveho dzusu a zaludok zacne palit.

Julo7

Ono je to velmi individualne. Priateklu rozboli niekedy zaludok po jednom pohari vina ale mam kamosku ktoru sa ani nepokusam opit, lebo viem ze by som to nezvladol. Ked som videl ako sama stiahla pollitrvku 52ky hruskovice tak mi stacilo. Opita bola dost ale mna by to asi zabilo. A ono sa to este lisi od narodnosti. Totizto v tele existuje enzim ktory odburava alkohol. Udava sa v nejakych jednotkach. Japonci, mexicania, juhoamericke staty ho maju okolo hodnoty 0,2. Rusi slovaci ukrajinci 2,0.

AdamKrt

Ked zacnu po 1 hodinke vyprchavat, tak povedzme po 1 a pol hodinke, keby som priatelke nalial dalsie 2dcl, bude to mat znovu pozitivne ucinky, ci skor sa to sumarizuje a dojde na tie negativa ? :)

jankaxxxxxxx

myslim že po nejakej hodinke už 2dcl vinka začnu vyprchavať. ale nemyslim si že by nastal utlm, ak budete tu hodinku mať predohru a pod, tak nie. Utlm by bol keby ste ešte hodinku potom pozerali telku, ale ak sa budete venovať sebe navzajom, tak určite nie...

AdamKrt

A ten ucinok, posobi hned, ale keby si mala po tom nejaku pauzicku, tak po vzruseni, neurobi skor utlm ?

Myslim tak, ze keby to clovek zle nacasoval, ze si da napr. vinko, ktore dopije, potom bude clovek napr. 1 hodinku nieco robit a nasleduje utlm ?

Mavame totiz rozne dlhe aktivity - ako masaze, dlha predohra atd atd. Tak aby z toho nakoniec nezaspala :)

Ci je to lepsie vypit si az tesne pred....?

jankaxxxxxxx

čo sa tyka mna, ked si dam 2dcl vínka som ovela uvolnenejšia a tym padom aj citlivejšia - čo v praxi znamena, že ma dotyky viac vzrušuju a aj chuť narasta, človek sa aj trochu viac odviaže, viac to preciti... no čo sa tyka toho množstva alkoholu, menej je niekedy viac tak radšej nenalievaj vela-aby teda nenastal ten utlm alebo aby to nestuplo do hlavy viac ako treba

AdamKrt

Ta nalada sa ako prejavuje ? Zvysena sexualna tuzba, alebo skor lepsia citlivost ? Mna ani nezaujima ta tuzba, lebo ked sa clovek uz miluje, tak je to jedno. Skor by som chcel namiesat taky ten vhodny poharik k tomu, aby sa partnerke zvysila citlivost na dotyky, vsetky vzruchy... :)