Milovanie, orgazmus a alkohol

Príspevok v téme: Milovanie, orgazmus a alkohol
AdamKrt

Zaujimalo by ma u zien, kolko znesu alkoholu - hlavne vinka, pripadne aj tvrdeho, lebo od podielu alkoholu sa da vypocitat aj vinko.

Aby som vysvetlil moj umysel - troska alkoholu vraj uvolnuje napatie. Viac vsak uz posobi utisujuco. Bud sa chce cloveku spat, alebo nedostane ziadnu chut na milovanie, ci nebodaj sa opije...

Nemam rad alkohol, ale chcem si dat s priatelkou vinko. Zatial mame vyskusane len sampanske. Minule sme si dali poharik bieleho a priatelka mala naladu skor na spanok. Mozno nahoda, neviem. Ale rad by som vedel, kolko znesu mile damy, tak ze sa uvolnia, dostanu naladicku a neprehupne do do trej druhej fazy. Pozor, hovorim o naladicke, nie o stave, ked je dama opita. Nechcem nikoho opit, ten stav uz povazujem za neprijatelny pre obe stany.

Co vas viac rozparadi pred milovanim - sampanske - bublinky ? Biele vinko, cervene, ruzove ? Suche, polosuche, sladke ? Ci s vyssim, alebo nizsim obsahom alkoholu ?

Musim priznat, ze mne je to jedno. Ci si dam vinko, sampus, tvrde atd, mne to nerobi nic. Takze by som rad poznal reakcie ludi, ako to posobi na nich a od toho skusil si odvodit vlastnu mierku :)

AdamKrt

Ide mi to to, ze ako abstinent, co nepije nemam ziadnu mieru, kolko je alkoholu vela, ci malo. Na mna to ziadny ucinok nema, hranicu svoju zistovat vsak nemienim. A aj preto sa mi tazsie odhaduje, aby som to neprehnal a neopil omylom partnerku. Ona tiez tomu moc neda.

Nasiel som napr. clanocek, ze v cervenom vine su nejake latky, ktore povzbudzuju telo...
lesk.cas.sk

Zatial som skusal tak sampanske, nebolo zle, len potom sme pili stale biele sampanske a rad by som skusil i nieco ine. Problem je v tom, ze vyber vina mam dost obmedzeny, lebo ako mne, tak priatelke nechutia suche, polosladke, ale len sladke. Ked ide clovek niekde v hypermarketoch pozrie aj 200 druhov vin, ale sladke maju leda tak jedno...

Uz som aj na nejake narazil, tak som zvedavy. Lenze to vinko ma 16 percent alkoholu :) Co je asi o dost viac, nez byva normal :)

Chcel som naliat pohar cca 250mll - ale to asi bude vela ? Tak mozno pol pohara cca 125 mll by stacilo, alebo aj to bude vela pri takom vine ?

Praveze to nechcem pokazit, pretoze minule sme niekde pili biele a teraz neviem, ci priatelka mala 1 ci 2 pohariky, do akeho sa dava sampanske, ale bolo tam biele vinko. Po tom vinku vsak bola nalada na spanie, na druhu stranu ta odroda nam obom chutila.

Takze by som rad nasiel tu optimalnu hranicu :) Kedze mame vztah na dialku, tak sa mi moc neda laborovat, ze teraz to nevyslo, na buduce skusim inu davku...

jankaxxxxxxx

no...toto je podla mna veľmi subjektivne, každy človek-teda každá žena znesie ine množstvo alkoholu, poznam baby čo su po pohári vínka už v nálade, niektoré po dvoch...a hlavne to záleží aj od nálady-teda ja to tak mám, ak mám dobrú náladu a vypijem si, tak ma to ešte povzbudí, a ak som napr. unavená a vypijem si, tak sa mi chce spať... ale tak v tomto prípade si myslim, že by bolo fajn dať si šampus alebo napr. ružové víno, to je dobré aj chutovo-ja ho veľmi lubim, stačí 1-2deci a uvidíš čo to dá, vždy sa dá potom ešte doliať :)