Strava na internate

jajkafr

Maruska
ja som na intráku už tretí rok... keď je horúco je to dosť blbé každý deň si musíš kupovať potraviny a z domu si môžeš zobrať jedlo max. na nasledujúci deň... v zime je super lebo okno prípadne balkón používame ako chladničku často mi zmrzne potrava, ale to sa dá lepšie ako keď sa skazí... na každom internáte by mala byť miestnosť s mikrovlnkou takže si môžeš vziať varené jedlo z domu a v mikrovlnke prípadne na spomínanej dvojplatničke len prihreješ... no si väčšinou jedlo, ktoré môžeš držať dlhšie aj pri izbovej teplote... chlieb, knedlík... v núdzi si opražíš chlieb vo vajci alebo osypeš knedlík kakaom a poleješ roztopeným maslom :) ja osobne si kupujem vždy musli alebo cornflaksy k tomu jogurt, alebo mlieko a mám minimálne raňajky a večeru... každá škola má svoju jedáleň predpokladám že aj tá tvoja skús sa na to opýtať... obedy aj večere ťa vyjdu pomerne lacno u nás to je tak, že 1 euro prepláca štát a ja my platíme za obed alebo večeru 1,33... rýchlo pripraviteľné sú tiež sáčkové polievky na zalievanie hoci niesú zdravé, ale raz za čas nevadí :) ak by si mala ešte nejaké otázky kľudne sa pýtaj... prajem pekné bývanie na intráku dobré spolubývajúce a úspešné štúdium