nedostatok financii ma dovedie k samovrazde

GiovanniX

urcite komunikujte s exekutorom,sice aj on je clovek,ale zial vykonava svoju pracu a daka velka financna spolocnost,alebo banka ta bere co vie cez neho.Urcite nerozmyslaj nad samovrazdou,nemate rodinu?Kebyze ja viem,ze dakto s rodiny sa ocitne na ulici,tak si ho pritulim,kym sa nenajde dake riesenie.

soffa

ahoj,a kolko mas rokov?nemohla by si si najst brigadu aby si aspon trocha pomohla?ja viem nie je to bohvie co ale ak banka vidi co len minimalnu splatku uveru,ze clovek plati tak mu da pokoj.a co rodina,pribuzni???nemozu docasne pomoct?treba vyskusat kazdu pomoc,v dnesnej dobe nie je hanba poprosit niekoho o pomoc...

tak

... prve, co sprav, ... tak sa poriadne z hlboka nadychni, z plnych pluc, ... nemas to absolutne lahke, ... stratit strechu nad hlavou, ... ale ja nepochybujem, ze najdes prijatelne riesenie pre Teba a Tvojich blizkych, ...velmi na Teba myslim, ...

odpoveď

Vždy je aj iná cesta ako samovražda!!!
Nečakajte kým príde k samotnej exekúcii. Informujte sa, je potrebné prejaviť záujem o nápravu a nie sa hneď vzdať. Nie ste prvá, ani posledná rodina v takomto stave.

jajaja99

ak uz pohladavku vymaha sudny exekutor, je mozne podat pisomnu ziadost o splatkovy kalendar na exekutorsky urad. veritel, teda osoba ci institucia, ktorej peniaze dlhujete, musi pisomne s tymto splatkovym kalendarom suhlasit, o tento suhlas ziada veritela exekutor.