Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skoncit s vitaminmi?

Príspevok v téme: skoncit s vitaminmi?
soap

zdravim. mam dost specificky problem - po uzivani vyzivovych doplnkov alebo vitaminov ZAKAZDYM ochoriem. v priebehu poslednych dvoch rokov sa mi to stalo uz viac ako 5-krat, co sa mi uz zda byt viac ako zhoda nahod... ci uz to boli rozne formy vitaminu C, bion3, preventan... vzdy to malo rovnaky priebeh: par dni uzivam nejaky z tychto pripravkov a rano sa uz zobudim s chorobou. teraz som sa po dlhej dobe odhodlala dat si vitamin C, kedze sme ho mali na stole v kuchyni a vysledok.. zase to iste. predtym som nebyvala casto chora. ma niekto podobnu skusenost? alebo su to naozaj len nahody a vsetko si to domyslam?

mirka 23

Back a nie je? Zatial som sa nevysypala a žiadne svinstvo v zloženi nie je a to sa o žiadnom C z našej lekarne neda povedať.
analyza, ano neutralizujem to sodou bikarbonou v pomere 1:2 - teda 1 diel sody a 2 diely kyseliny. Ale sodu mam z DM v tabletkach, takže na 1 čajovu lyžičku kyseliny dávam 3 rozpučene tabletky sody.. približne. Ono to citiť ak je to už neutralne, resp. zasadite.

analyza

mirka kys. askorbovu z DM uzivam aj ja, je to skvela kvalita za dobru cenu. Ty kyselost neutralizujes niecim? myslim sodou bikarbonou alebo niecim takym? a ked hej ta v akom pomere?

mirka 23

Celaskon obsahuje mastenec, takže by som netvrdila, že je neškodny. Kupte si praškove C z DM to je neškodne. A lacnejšie.

5qo

treba brat hlavne zinok 40-70mg selen 200-400mcg cecko 3g dene a vitamin d 5000-6000 ui jednotiek,ale treba pozerat aj na srpavne formy a uvidis aky budes zdravy a est k tomu existuju silne veci na bakterie cim hned znicis chorobu alebo si das aj 15gramov zneutralizovaneho cecka ked zacnes byt chory a za den dva je to prec skoro kompletne

Peto T

Ja by som sa na to pozrel ináč. Možno telo už cítilo, že sa chystá choroba, a preto si pýtalo tie vitamíny. Toto som spozoroval na sebe aj na mojich deťoch.

Samozrejme, lepšie sú prípravky bez nadbytočnej chémie, ale tie treba hľadať a v lekárni sa hľadajú veľmi ťažko (možno šikovný lekárnik/lekárnička pomôžu...)

jajka001_

presne ako ja. tiez vzdy ked som bola zdrava a zacala som len tak uzivat "neskodné" céčko,normalny celaskon, tak som ochorela. ked som si to uvedomila, tak uzivam cecko len ked naozaj ochoriem. nie ako prevenciu. ked si chces zvysit cecko ked si zdrava tak prirodnou formou - kapusta, citrusy.

mirka 23

suhlas s 5qo. Ake maš tie vitaminy? Z lekarne? Ak ano, to nie su vitaminy, je tam viac chemie ako vitaminu. Dobre čiste C kupiš v DMku.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.