Tehotna spadla na zadok

Netehulka

Bola som na tej pohotovosti. Nic sa neodlupilo, male tancovalo na sone, ale brusko ma trosku pobolieva. Asi som si natiahla nieco vo vnutri. Uz len nech prezije snorchlovanie so zralokmi a krokodilie dobrodruzstvo, a uz si budem davat pozor. A este dvojdnovy let na Slovensko...

Netehulka

Nie, uz davno nie som v UK. Som v Australii, ale uz o tyzden odlietam.
Tu je zdravotnictvo dobre, ale stoji ma majland. :-)

Netehulka

Vsak urcite, aj to sa moze/mohlo stat s tou placentou, ale to by som asi musela krvacat. Bohuzial, situacia je taka, ze som ako na vojne momentalne.

Tak len dufam, ze je vsetko ok. Uz mame noc, tak idem spat a uvidi sa do zajtra rana. Babo necitim kopat, to je pravda, ale citim ho, ked lezi dole nad kostou.
Ja na lekarov nenadavam, jedine na niektorych anglickych babrakov. :-)

usiko

to nechapem, ako gynekolog nie je mozny? a pohotovost je naco? to mam inak najradsej, clovek nejde k lekarovi,ked by mal a ked sa nieco zanedba, tak nadava na lekarov....

problem by si mala, keby sa ti placenta odlupila od steny maternice a babatko by nemalo vyzivu a nedychalo by /nato je placenta/ takze by si mala ist k lekarovi, aj ked na pohotovost na gynek,. oddelenie, nech ti spravia sono...lebo ty este pohyby necitis,takzestav nevies posudit....a;e s najvazcsou parvdepodobnostou sa nic nestalo...

isabella

zavolaj nejakemu lekarovi ak mas moznost, ak by si aj gynekologovi nemala ako ist, nebolo by odveci sa s nim poradit, ze co si mysli on, ale osobne si nemyslim, ze by to nejak babo ohrozilo, ked to nebol nejaky pad zo schodov alebo co...
a ked ani nekrvacas ani nic, tak je to v pohode, to uz keby si krvacat zacala, asi nie je dobre...

Netehulka

No gynekolog nie je mozny, az tak o 2 tyzdne. Tak zadok som si riadne narazila, som citila ako mi maternica vybruje. Aby male nedostalo otras mozgu. Haha.
Trosku ma pichali, kde su vajecniky, tak uvidim cez noc ako bude.

isabella

ja som vtedy sla iba na vysetrenie na neurologiu, lebo som si aj hlavu udrela... inam ma neposielali a potom dalsi tyzden som s doktorkou pocuvala srdiecko malickeho a aj pohyby som uz citila, tak som vedela, ze je vsetko ok