vyskok(vypadnutie) z okna

megy10

dakujem za reakcie! drzost vam stale nechyba.
jajka a ty nechces odskusat? vcera sa stala taka vec, ze jeden chalan z nasho sidliska vyskocil z okna, tak kamos mi chcel dostat z hlavy, ze nemoze zomriet, tak som sa opytala tu co vy nato.

usiko na tvoj vek som necakala, ze napises taky drist za 100 bodov asi tehotenstvo nabera grady.

analyza

z tretieho je to nebezpecnejsie ako z 10., lebo z 10. mas istotu ze si do sekundy mrtva, ale z 3. mozes zostat ochrnuta tak, ze pohybes zvyskok zivota len vieckami, rukou, ci len prstom..

zuzic

ano liones mas pravdu:) to bol len priklad ze neda sa pad z 3. poschodia definitivne povedat ale zavisi od viac faktorov

lioness_01

presne tak, to závisí od toho ako a kam dopadneš... a neplatí že ak padneš na asfalt umrieš a ak na trávu tak nie... aj na trávu môžeš dopadnúť tak, že umrieš okamžite...

zuzic

inac ta baba nikdy nevyzerala na samovrazdu...vzdy usmiata..skoda ze si nikto nevsimol co sa skryva za jej usmevom...

zuzic

proti v dome zomrelo mlade dievca ked vyskocilo z 3 posch. ale dopadlo na asfalt aj to je rozsiel ci padne na asfalt alebo travu