Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spoznala som ineho...

Príspevok v téme: Spoznala som ineho...
zufallka

mam priatela uz 2 roky.. uz sa dost hadame.. dokazeme sa vytocit do nepricetnosti.ale ked sme spolu je vsetko pekne.pri nom opadla moja hanblivost a vsetky tie veci co sa tyka sexu,presvedcil ma o tom ze pre neho som najkrajsia.

ALE

spoznala som ineho,vlastne dvoch. viem ze sa im pacim.no s jednym viac komunikujem.Neviem co sa so mnou deje...jednoducho nechcem priatela opustit ani podviest. ale sama sa prichytim ako myslim na toho druheho..aj ked nechcem prichytim sa ako na neho myslim... dokonca sa mi o nom snivaj aj pekny sen.

ide o to ze mam z toho strasnu traumu.pretoze to je moj najdlhsi vztah som na toho cloveka uz tak navyknuta ako este nikdy na nikoho.uz sa pred nim nehanbim viem sa snim o vsetkom porozpravat no ked sa hadame tak to je vojna.nadavky,ironicke poznamky,odpaly.

vas nazor? toto dotycneho ktory ma laka som spoznala uz velmi davno pred mojim priatelom no teraz sme zacali byt zase viac vkontakte a ten clovek mi sadol.bojim sa mam strach ze nieco pokazim.ubijaju ma myslienky ake by to bolo mne ..pretoze priatela este lubim

za 2 roky som este nemala nikdy taketo zmiesane pocity.nechcem ho klamat ani podviest. ale ta tuzba po niecom novom po tom pocite sialenej zalubenosti a opet prezivat taku krasnu lasku mi nedaju pokoj. som z toho nervozna a samu seba nepoznam..

staci mi len vas nazor..nemozem tu vsetko rozoberat lebo by som rovno knihu mohla o tom napisat no popripade ak mate nejake otazky opytajte sa...

ika211

w3q:ty chod hned do kelu a neurcuj nikomu co ma robit, akym pravom si dovolujes takto poucovat ludi, vraj chod hned za nim a je mi jedno kde je:)))))))))) ty chudaku na co sa tu hras?

petrisorka1

zufalka, ak ti ide o tom ako pises, zazit opat sialenu lasku, tak si nepomozes, zamilovanost pominie asi tak po roku a potom prichadza naozajstna laska, vztah atd. pises, citujem "no zrazu vidim takisto pekneho chlapa,takisto inteligentneho a sikovneho" , tak to menis to iste, za to iste. o svojom terajsom pises :"je na mna dobry mi moze zavidiet kazda ako sa o mna stara ako mi kupuje ako je pozorny ked poviem "au" len zo srandy", ale v zapati:
prave toho sa bojim,ze keby som o neho prisla zistim ze ten druhy je horsi.. .
no podla mna ho nelubis, ked hladas inde, sama nevies co chces a ublizujes mozno aj 3 ludom svojou sebeckostou :/ mysli na svojho partnera, ze keby si zistila ze on takto komunikuje s inou zenou, ako by si sa ty citila?
no aby ta nakoniec obaja neposlali do certa, lebo podla toho co tu pises, este nevies co chces a nie si ani vyzreta na nejaky naozajstny vztah.

w3q

SMS, pre mňa si obyčajná kur.. Niežeby bolo zamilovať sa do niekoho iného až také zlé, ale myslím si, že si to prehnala a to dosť. To že ťa pobozkal a že si sa nechala je jedna vec, spustil to on, ty si prišla na to že to chceš. Hotovo, trebalo to povedať priateľovi a buď s ním ostať a už s daným človek sa už nestretnúť, alebo potom rovno vyhlásiť koniec a hotovo. Prinajhoršom ste sa k sebe mohli vrátiť, ak by si sa veľmi snažila a ten druhý vzťah nevyšiel. To že si s ním ale spala, že sa stretávate a ešte stále si s priateľom je veľmi sebecké, pokrytecké a vzhľadom na to čo hovoríš, že aký je priateľ, si ho vôbec nezaslúžiš. To že ti je možno lepšie s druhým je jedna vec, ale tak sa s ním daj dokopy a nenič priateľovi život. Očividne mu na tebe veľmi záleží ak ti dal šancu to vyriešiť, a ty si ju vyriešila tým, že si do seba vopchala iného vtáka.

Chceš radu? Teraz hneď choď za priateľom ( je mi úplne fuk kde je ) a povedz mu VŠETKO čo si urobila. Do posledného písmena, do poslednej bodky. Ak aj potom ti dá šancu to všetko napraviť, vezmi si ho, lebo nikto na svete ťa nebude nikdy milovať viac, nech je medzi vami sex akýkoľvek. Ak ťa pošle do prdele, tak konečne dostal rozum, že je pre teba pridobrý, a ty utekaj za pánom "úžasný bozk", ktorý ako dúfam ťa o pár mesiacov podvedie presne tak ako ty priateľa. Myslím si, že to by bolo to, čo by ťa naučilo akú chybu si urobila.

w3q

Zufallka, ja si myslím, že takýto pocit ak máš ty príde z času na čas na každého. Spoznáš nového človeka, rozumiete si a opäť máš pocit, že je to ako zo začiatku s novou láskou, všetko o sebe zisťujete, hovoríte si o všetkom, chcete spolu tráviť viac a viac času atď. Nemyslím si, že by si si z toho ale mala robiť tažkú hlavu. Hovoríš že s priateľom si štastná a že je veľmi pozorný a pod. Prečo by si ho teda menila? Lebo to pomaly upadlo do stereotypu? Lebo to už nieje také ako na začiatku a to by si chcela? Ani ten druhý vzťah by nebol navždy ako keby ste boli spolu prvých 6 mesiacov. Tiež sa to postupne ustáli do určitej podoby, ktorá už nieje taká vášnivá, taká romantická, no to nebude žiaden vzťah naveky. Namiesto toho aby si riešila, či podviesť priateľa, mala by si sa skôr zamerať na to, aby si sa snažila robiť všetko preto, aby váš vzťah fungoval najlepšie ako to dokážete. Nemusíš hľadať nový vzťah, stačí ak budeš hľadať nové veci v tom starom. Skúste spolu robiť niečo, čo ste nikdy nerobili :) Prejsť sa na koňoch, skočiť si bungee, alebo hocičo iné, čo vás láka. Taktiež v sexe skúste všeličo. Každý vzťah sa dá oživiť, a ak nemáte niejaké problémy, že ťa napr. nebije a pod, a je vám spolu dober, tak si myslím, že by si to nemala vzdávať.

kukucko

maj sex len s tym, koho najviac milujes a s nim aj spolu zi - byvaly priatel to isto pochopi a ostane Tvojim kamosom

ika211

SMS, zit s niekym z lutosti, alebo povinnosti je chyba, ktoru raz olutujes, nie si jeho manzelka, proste chod za svojimi citmi a neries. Aj horsie sa v zivote stava, ked uz budu aj deti, potom sa ti bude odchadzat tazsie a aj partnera to viac rani. Tym, ze ostanes s terajsim priatelom a nebudes s nim stastna , ani jeho vlastne nenaplnis, a keby aj, len masochista moze byt stastny bez svojho stastia.

fero11111

nijako uz ked otom vie tvoj priatel oficial ze sukas s inym naco predlzovat agoniu ? sukat vie mas ho rada vysukas sa a o 5 rokov najdes ineho lepsieho to je normalne tak sa len snim pekne daj dokopy a vykric to do celeho sveta vela stastia aspon ze niesi taka svina a neskrivas to pred nim a ten chlap s ktorym chodis nema hrdost ... ked toto dovolil ty uz by si ho podviedla s hoc kym to uz nema buducnost cim skor ries aktualny stav ... zisit si ci ten s ktorym sukas ci nema este ine bokofky a ak nema tak to snim skus

Sms

Ahojte, nahodou som sa dostala na tuto stranku, pretoze mam podobny problem...
Mam 27 rokov, mam 4 rocny vztah, vztah bol super , priatel je super clovek, dokazeme sa o vsetkom porozpravat, skoro vobec sa nehadame, sme na rovnkej vlne, mame rovnake zaujmy, obidvaja zboznujeme modu, chodime spolu na nakupy, do kina, na veceru a pod... Priatel by pre mna spravil cokolvek na svete, velmi ma lubi, aj ja som ho velmi lubila, vsetko oplacala, az do vtedy kym som sa zalubila do ineho... Ide o mojho kolegu z prace, robime uz 3 roky spolu, a nic tu nebolo, ale zrazu sa vsetko obratilo, pobozkal ma a ja som mu dovolila ma bozkavat... Neviem preco, ved ked clivek lubi svojho priatela tak by nemal dopustit nieco take... Zacala som sa pytat sama seba preco, co mi chyba v mojom vztahu?! Zacali sme sa s kolegom stretavat, mimo prace, citim sa s nim uzasne a mame ten najlepsi sex aky som kedy zazila...bozkavanie s nim je nadherne, plne vasne....anto je bod, moj priatel ma nikdy takto nepobozkal, nevie sa takto bozkavat, a ja som prisla na to, ze priatel ma berie skor ako svoju dceru, o ktoru sa musi starat, pri kolegovi sa citim ako zena... Velmi ho lubim, s priatelom uz nedokazem mat sex... Priatel vie o tom ze som sa zalubila do kolegu, a povedal, ze mi da cas aby som si uvedomila co chcem, ze ma nechce stratit, chce si ma vziat a mat so mnou deti...Priatel je o 13 rokov starsi ako ja, moji rodicia ho zboznuju, vsetko mohlo byt perfektne, tak preco prisla takato prekazka do cesty? Naozaj neviem ako dalej... Vzdy som bola proti podvadzaniu, klamstvam, nepoznavam samu seba...preto ak niekto z vas prezil nieco podobne, prosim napiste mi...Neziadam nikoho aby mi povedal co mam robit, pretoze viem ze rozhodnut sa musim sama, ale ziadam len o par rad, alebo skusenosti...
Dakujem vopred

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.