Spoznala som ineho...

Príspevok v téme: Spoznala som ineho...
zufallka

mam priatela uz 2 roky.. uz sa dost hadame.. dokazeme sa vytocit do nepricetnosti.ale ked sme spolu je vsetko pekne.pri nom opadla moja hanblivost a vsetky tie veci co sa tyka sexu,presvedcil ma o tom ze pre neho som najkrajsia.

ALE

spoznala som ineho,vlastne dvoch. viem ze sa im pacim.no s jednym viac komunikujem.Neviem co sa so mnou deje...jednoducho nechcem priatela opustit ani podviest. ale sama sa prichytim ako myslim na toho druheho..aj ked nechcem prichytim sa ako na neho myslim... dokonca sa mi o nom snivaj aj pekny sen.

ide o to ze mam z toho strasnu traumu.pretoze to je moj najdlhsi vztah som na toho cloveka uz tak navyknuta ako este nikdy na nikoho.uz sa pred nim nehanbim viem sa snim o vsetkom porozpravat no ked sa hadame tak to je vojna.nadavky,ironicke poznamky,odpaly.

vas nazor? toto dotycneho ktory ma laka som spoznala uz velmi davno pred mojim priatelom no teraz sme zacali byt zase viac vkontakte a ten clovek mi sadol.bojim sa mam strach ze nieco pokazim.ubijaju ma myslienky ake by to bolo mne ..pretoze priatela este lubim

za 2 roky som este nemala nikdy taketo zmiesane pocity.nechcem ho klamat ani podviest. ale ta tuzba po niecom novom po tom pocite sialenej zalubenosti a opet prezivat taku krasnu lasku mi nedaju pokoj. som z toho nervozna a samu seba nepoznam..

staci mi len vas nazor..nemozem tu vsetko rozoberat lebo by som rovno knihu mohla o tom napisat no popripade ak mate nejake otazky opytajte sa...

zufallka

a to s tym ze sa ti sprotivi chlap ktory ma o teba zaujem som mala aj ja take.. vzdy som porovnala s priatelom a povedala som si ze na toho mojho nema nikto.

no zrazu vidim takisto pekneho chlapa,takisto inteligentneho a sikovneho
a mam z toho vsetkeho zmiesane pocity. na jednej strane si poviem -kasli na to mas priatela a na druhej sa prichytim ako myslim na toho dotycneho.. uz si to ani neuvedomujem. neflirtujeme spolu no,smskujeme rozumieme si a takisto viem ze sa pritahujeme..

a co je bonus. on ma tiez priatelku s ktorou su podobne ako ja s priatelom ze sa vela a zbytocne hadaju...

a co je samozrejmost ja nikomu nechcem rozbijat vztah .. vzdy som bola proti nevere no teraz rozmyslam aj nad tym ake by to mohlo byt s nim...
nespoznavam sa..

zufallka

ide o to ze to je tak 50/50 asi rovnako chyb a aj toho dobreho...
je pravda to ze v nasom vztahu nieje nieco ok... a to dovera ktora je zaklad vztahu

a prave o o ide ze viem si s nim predstavit buducnost.na jednej strane si myslim ze to nema vyznam (vtedy ked sa moc pohadame) no viem ze ho lubim (ked uz sme udobreni).mozno mam take myslienky len ked sa nevidime tyzden a chyba mi..

a ten clovek s ktorym som opet zacala komunikovat mi hrozne padol do oka co sa mi za cely vztah nestalo aby som mala v hlave zmetok z toho vsetkeho..taktiez sa bojim samoty

usiko

no,

podla mna je to normalne, pretoze podla mna nieco nie je oki vo vasom vztahu...toto som zazila v oboch vztahoch ktore som mala pred tymto,a viem, ze to bolo preto, ze mi nieco chybalo...teraz mam 4 aj trochu rocny vztah, ale vazim si partnera natolko ze na toto ani nepmyslim, skor ak ma nejaky chlap zaujem, tak sa mi sprotivi...a viem, ze keby som si terajsieho partnera nevazila a nekto iny by prejavil zaujem, tak by som prezivala to,co ty....mravencenie b zaludku,chvenie, vzrusenie, ked napise, ci napise, co napise, ake by to bolo...ver mi dievca, keby ti nic echybalo, tak toto by si nedopustila....

Ja ta neodsudzujem, to nie, vobec nie, len prehodnot svoj vztah...tiez nevravimm aby si sa rozisla s priatelom a dala dokopy s inym, ale len ho prehodnot...co ti dava, co berie, ci si vies vas oboch predstavit spolu s detmi o 10rokov?