Deprim

jeanny

napr taka cokolada...ked zjes tak 150g hned sa lepsie citis, proste dvihne to naladu, je to vlasnte tiez taka prirodna droga...keby bol nejaky vytazok z kakaa v talbetkach a bez kcal, mohol by byt celkom fajn :) a prirode snad existuje aj nieco silnejsie

jeanny

co je to "inak smutny"? ako niekto zisti ci ma serioznu depresiu alebo je len smutny? inak to fakt nic neexistuje co dvihne naladu a neni to ilegalne?

t333

mne neucinkoval - a to som si daval 3nasobnu davku.
je to slabe.
ked si zoberes, ze v cechach sa predava nejaky Felisio, ktory ma 425 g a mas brat 2 x denne, cize 850 g, tak co ti asi tak urobi 3x 60 g (180 g)?? porovnaj ten nepomer.. ale ako vravim aj po 3 nasobnom zvyseni u mna - nic...
mozno som to kratko bral, neviem...
ved vyskusaj, prirodne vytazky ta nezabiju, pokial toho naraz nezjes cely karton :))

Back

No......vylepsovanie nalady?? Tak zacni chodit do divadla,kina,cirkusu.........

Si si zvykol nato,ze alkohol ta dostaval do prijemnych pocitov.No teraz si v reale a musis to riesit sam a nie hladat nejake povzbudzovadla prijemneho pocitu.
Mam pocit,ze ty si clovek ktory sa velmi lahko da zlakat aj na jemne drogy ak by si mal moznost. Bud opatrny a ries situaciu .

juarjko

4 roky som mal tazku depresiu
stal sa zomna alkoholik
teraz sa zomna stal novy clovek ale nesiem v sebe akysi pozostatok toho vsetkeeho...a napriek tomu ,ze sa snazim byt maximalne aktivny ,,,potreboval by som asi aj nejake vylepsovania nalady "
a chcem ostat verny priirode