Deprim

usmev:)

juarjko, najdolezitejsie je zistit z coho prameni ta zla nalada, co ju sposobuje.. najst pricinu, ktoru sa budes snazit vyriesit a nasledne ju aj odstranit..
teraz je inak idealne pocasie na zhorsenie nalad, melancholie a smutku.. koniec slnecnych lucov a svetla, tym padom mame malo vitaminu D a to sposobuje taketo vykyv nalad, nervozitu, smutok..
zamysli si najskor nad tym - mas nejaky konkretny dovod na to, aby si bol smutny? trapi ta nieco? hladaj pricinu a ak ju najdes, hladaj riesenie.. ak ju vsak nenajdes, je mozne, ze je to sposoene napr. aj tym pocasim.. v tom pripade je zbytocne, aby si zacal brat nejake lieky.. snaz sa ju odstranit inymi, menej skodlivymi prostriedkami..
zacni sportovat - pri sporte sa vyplavuju endorfiny, hormony stastia a budes sa citit ovela lepsie.. najdi si nejaky konicek, ktoremu sa zacnes venovat a ktory ta bude naplnat.. obklop sa ludmi, bavte sa, nesed doma so svojimi myslinkami, naopak - musis zamestnat svoju hlavu.. maj pestru stravu, v tomto obdobi sme nachylnejsi aj na choroby, tak jedz vela ovocia a zeleniny, k tomu vsetkemu sa snaz jest omega 3-mastne kysliny (najdes ich predovsetkym v rybach).. kup si bylinkove caje - napr. medovkovy je na upokojenie alebo si kup caj so zazvorom, caj stastia alebo caj na dobru naladu.. maj dostatocne vela spanku, ale naopak cez den sa snaz vela hybat.. uvidis, ze bude aj lepsie:-)
a ak by nahodou aj nie - ak budes mat neustale smutnu naladu, nebude sa to nijako zlepsovat, stale sa budes citit frustrovany, bezmocny bez zmyslu v zivote, az v tom pripade vyhladaj lekara.. moze sa jednat o zaciatok depresie a ta sa lieci liekmi..

usmev:)

brala som ho, ale vobec mi nepomohol.. zavisi od toho na co konkretne ho chces brat a v akom to mas stadiu.. inak je to slaby "liek", takze zazraky od toho necakaj..
Back - Deprim nie je na predpis, je volnopredajny..

kraaska

Ahoj,ano,brala som ho,neni potrebne ho vypisat,je bez receptu.pomaha,ja som vybrala 2 krabicky,a pomohol mi,musi sa uzivat dlhodobo,rano,na obed ,vecer 4-6 tyzdnov.