analny sex

nicebosorka

Janička..nooo...tak som si prečítala všetky príspevky a poviem ti, som zhrozená. Preboha ŽENA! nenechaj zo sebou mávať, veď on ťa má za obyčajné H..NO! Je to podľa mňa obyčajný úchylák, tyran, despota a sebec...ak nie aj skrytý homosexuál! (a to nemám nič proti nim, mám dokonca aj kamošov homosexuálov!) Je to fakt na hlavu, do análu mu to neodoberá energiu, ale do pošvy hej...s takými rozprávkami nech chodí na niekoho iného. Ja na tvojom mieste by som pri takom mužovi už dávno nebola, alebo by som aspoň nedovolila zo sebou takto narábať, fakt sa ti čudujem, že si necháš toto robiť! Maj k sebe ÚCTU a nedoprosuj sa mu!!! Veď sa tým sama ponižuješ, keď si toto necháš robiť! Keby ti to aspoň rozkoš prinášalo, ale bolesť??!!! TAK TO TEDA NIE! Jani, fakt rozmýšľaj nad tým, stojí ti to za to??? Chceš sa úplne zdeptať??? Fakt si kúp vibrátor, ako ti tu aj iné baby radili, radšej to, ako si nájsť milenca (aby ti to nemohol neskôr vyčítať) Veď to vôbec nie je hanba, a schovať sa dá vždy dobre, určite sa ti decká neprehrabávajú v tvojích osobných veciach (oblečení). Skús tiež sa opýtať v mieste tvojho bydliska na nejakú psychologickú poradňu, kde by ti pomohli znovu získať sebavedomie, aby si KONEČNE dokázala povedať rázne NIE! aby si sa už nedala citovo vydierať...držím ti veľmi palčeky...ver tomu, že máš ešte život pred sebou, tak si ho nedovoľ zničiť, veď život je taký krásny, len je krátky, tak si ho treba užívať :o) DRŽ SA Janette

Cici333

janicka4321..precitala som si vsetky tvoje prispevky....je mi ta normalne luto a je mi z toho dost zle,teda z tvojho manzela....toto si urcite nezasluzis,ja na tvojom mieste hladam vychodisko,urcite by som si s nim uz nikdy nelahla do postele,ked viem,ze toho svojho curaka strkal do inej a este ma s nou aj decko,to je troska nefer od neho a drzeeee...sorka za vyraz,ale...pri nej ho hlava nebolela,ved ja mam pocit,ze ty si jeho otrok..tebe je to neprijemne a on si to robi kludne dalej,co to je za chlapa?a neuspokojuje tvoje potreby,ved ja ked mam chut na sex,tak by som mojho milacika zjedla..a on mna tiez..neviem si predstavit,ze by ma odstrkol...ved ked ta naozaj lubi,tak ti toto nemoze urobit..je to ozajstny sebec...ja som doma tiez trpela (ako dieta)a teraz viem,ze to nema vyznam..trpiet..radsej od neho odist,citala som ,ze nemas kam..keby si to povedala rodine..to nie je hanba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neverim,ze by ta nevzali ku sebe,alebo aspon nejake rozumne riesenie...zapamataj si..ty si nezasluzit byt takto odstrkovana a takto trpiet..tak vela stastia prajem

jajajajaja

No ja som to najprv tiež nejako nechcela.. ale postupne som tomu nejako prišla na chuť.. zo začiatku to bolelo, ale na to treba ísť jemne a postupne, nie hned naraz... A teraz sa mi to páči.. je to dobrý pocit... Fakt sa mi to páči..a priateľ je rád, že niečo také robíme... páči sa to nám obom... A nikdy nebol odo mna špinavý.... tak asi len tolko..

tri bodky

Janicka, sice som este neni ani vydatá, nemám ani deti, ale mám jednu vlastnost, neviem, ci je to viac nevyhodou ako vyhodou, ale dokážem sa vzit do problemov inych a obcas ich s nimi aj prezivam. Ten tvoj pribeh je silny... Ked som si precitala, co vsetko si tu pisala, rozplakala som sa...nikdy by som nechcela nic take zazit, ved ani ty si si to sama nevybrala... Viem si predstavit, co ti tak bezi hlavou...určite rozmyšľaš nad tym, ake by to bolo, keby si od neho aj s detmi odisla, aj ked na druhej strane, vies, ze si od neho určitým spôsobom závislá. Drzim ti paste... A ver, ze su na svete ludia,ktori ta majú radi a chcu, aby si bola stastná... pa

tosomja

akoze ja nechapem co ta pri tom debilovi stale drzi.vies co?najdi si milenca,takeho dobreho co ti bude vyhovovat.ved ked moze on mozes sj ty,nie?ved nezijes v hareme ze musis len ty robit co on povie!!!

kill

keci , ak nechces nedas, o com tu tocite. a ked chce nekto neco co iny nechce tak mu flasni po papuli, a povedz mu ze on to tez nechcel ale ty sa pri tom spravis, nech sa uvedomi. ak mas mali ass a neda sa to prezit tak to nerob, poznam dost bab co im to nevadi a minimalne take iste mnozstvo ktorym to vadi. svet nekonci. a dio