Ako sa rychlo zbavit nadchy?

hana7

CESNAK ,CESNAK ,CESNAK ,CESNAK !! som nebola chora uz rok , hned ako citim ,ze nieco na mna lezie rano a vecer strucik cesnaku ,caj s citronom a zeleny panadol na prechladnutie .. na druhy den ,necitim uz nic .. naozaj 100% overene .

gastanko2016

na nádchu mi pomáha muconasal plus do nosa a potom len veľa čaju so zázvorom, medom a citrónom. V prípade horúčky paralen, ale inak nič zázračné som ešte neobjavila, čo by ma jej zbavilo skorej ako za týždeň.

Jaja15

Nepomôže nič...ak je to len nádcha z prechladnutia treba veľa piť, ale ozganizmus aj tak potrebuje svoj čas, podľa toho v akom stave sa nachádza...môže to trvať 3-4dni, ale aj 2 týždne....ja som u lekárky chytila pred týždňom nejaký vírus, večer ma rozbolelo hrdlo, po 2-3dňoch nádcha a záchvaty kašla, trvá to už 10 deň....vyskúšala som čajíčky, denne cibula, cesnek(som doma), zázvor, Coldrex, skorocelový sirup, Solmukol a nič.....nádcha stále, hrdlo prestalo bolieť, kašel občas(ale záchvaty kašla)....vždy večer sa kašel zhorší, hovorím si pôjdem k lekárovi pre ATB, ale cez deň sa to znovu zlepší, tak čakám až sa s tým organizmus vysporiada....

Karolina 213

Potrebujem pomoc som chora cize natchu a maly kašel a neviem sa toho zbavit potrebujem sa do 2 dni surne vyliecit ak su niake rady prosim odpiste mi ....vopred dakujem za pomoc

achh jajjj

ahojte.. bol som chory-normalna naadcha ,bolave hrdlo,upchaty nos,unava ,bolest svalov-bralsom antybiotyka ale iba na 3 dni po troch dnoch som sa citil lepsie bolo pekne tak som isiel na chvilu von, na dalsi den somhral dlho fotbal a ked som dosiel domov som sa moc trasol,dnessom bol vonku a tiezsom hral fotbal.. a strasne ma bolia vsetky svali a som stale unaveny.. mysliteze sa mi vracia choroba..aleboto len ze som pretazil organizmus na tie lieky? dakujem vo pred

varietka

pocujte....ja navrhujem jest co najmenej a ked tak len velmi lahke jedla ako ovocie zelenina....samozrejme veeela vody , caju...no tiez by ste mohli aj odtavovat ovocnu stavu....telo ma samolieciace schopnosti ale ked don ludia pchaju obrovske masy jedla to ho velmi brzdi v uzdraveni...nehovoriac o vselijakych tabletkach co este viac toxikuju organizmus....fakt je to tak mam to vyskusane....varene jedla aspon pocas nadchy vynechakte ...uvidite jak sa budete vyborne citit