hrozne ma to vzrusuje

Príspevok v téme: hrozne ma to vzrusuje
karci22

Caute volam sa Karol pracujem v jednom hoteli kde sa mi pacia dievcata ktore sem chodia obedovat vecerat som kuchar , nemam dievca lebo som velmi hanblivy len stale onanujem aj v praci moje semeno dam do kremu do segedinu napriklad.... a potom naberem jedlo a sledujem ako kolega casnik to da dievcati zjest a ona to zje..... velmi ma to vzrusuje

eklhaft

zdravie.sk --- Zle odoslany prispevok. Mal si pisat jedalny listok do cinskej restiky , no tak si sa pomylil. Ale inak zaujimave , skus si den pred tym dat aj kapustu na veceru a mozes urobit kompletny obed , skoro zadarmo.Nezabudni na korenie. Perse hot.

DR.Kundo

Milý Karol. Co by som ti na toto odpovedal? Tebe uz nacisto jebe? Do segedinu? Sak tam absolutnie nevyznie chut tvojho spermata. Svacni to na daku bagetu alebo nieco menej vyraznej chuti aby si mohli posmaknut na tom ci si den pred tym jedol cokoladu alebo avokado... PS: Stravujes sa niekde inde nez doma?

0vecka

ale no tak je to vymyslene si predstavte typka za sporakom jak si to robi... jasne ze by ho pritom skor ci neskor niekto nachytal....