Preco som prave ja najlepsi?

Príspevok v téme: Preco som prave ja najlepsi?
kaliber

Uz od malicka viem, ze som zo vsetkych ludi najuzasnejsi. Najinteligentnejsi, najsikovnejsi, najkrajsi, proste super. Vyznam sa takmer vo vsetkom, vzdy ma vsetci obdivovali: v rodine, v skole, medzi priatelmi. len jedna vec mi doteraz stale unika: nechapem, preco prave ja som ten najlepsi zo vsetkych? Pochybujem, ze mi to niekto niekedy vysvetli, ved ako by to mohol vediet niekto, kto je menej mudry ako ja.

kaliber

no vidis, enikybeniky, k takemu niecomu by som sa nikdy neznizil. das si moju prezyvku a ip adresu si nezmenis :-)).

enikybeniky

Bytie, on nedokaze v skutocnosti nic extra. Je to iba clovek, ktory sa opaja pocitom vlastnej dokonalosti, ktora neexistuje.

Bytie

a kto si myslis ze si, ze rozumies tymto veciam lepsie? :) vedomie nemusis nijak dosahovat ani ho nadobudnut, to uz kazdy prirodzene ma, len si to ludia neuvedomuju...privelmi sa totiz stotoznuju s roznymi myslienkovymi formami - ako ty..a so zdrojom je kazdy a vsetko zive neoddelitelne spojene.....este ma zaujima co take vsetko uzasne dokazes...vymenuj aspon zopar veci

enikybeniky

No hlavne treba chciet rozumiet tomu, co ti vravia dalsi ludia a nie iba tomu, co ti tecie mozgovymi zavitmi. Zivot nebol, nie je a nikdy ani nebude o jednotlivcovi. Sam nikdy neprezijes a to si pamataj.