potrebujem nazor ohladom drog a pravdy

Príspevok v téme: potrebujem nazor ohladom drog a pravdy
otazkae

ahojte, chcem sa opytat v prvom rade ludi, ktori maju skusenosti s pervitinom..

Nezaujimam sa o to, ze do akej mieri je to svinstbo a podobne. Chcem vediet, do akej miery ovplyvnuje myslenie.Nemam namysli dlhodobo, ale pri prilezitostnom uziti v danom momente.

Ked je clovek opity, tak je jasne, ze povie veci, ktore tak mozno ani neciti. Ale ako je to pri pervitine.
Ked by Vam muz po dlhom nezavaznom stretavani a pri niekolkych neistych vyznaniach pod vplyvom alkoholu povedal, ze vas ma rad a chce byt s vami naozaj, ale nakoniec to vzdy vezme spat s tym, ze nevie co chce a nemyslel to tak..a pri tomto drogovom osiali vam zrazu povie, ze to vazne myslel a mysli a ze sa toho citu desi, ale je skutocny, myslite, ze to je zase len dristanie? co bude, ked sa z toho \"prebudi\" ? ak ma niekto nejaku skusenost, ocenim...

Back

Zlepsuje myslenie a vydrz. To je fakt.
Mas pocit,ze fungujes na 300 %.
A ziadne halucinacie a ani prijemny pocit.....proste fungujes omnoho lepsie.
No.....o neziaducich ucinkoch nechces pocut,tak ti ich ani nebudem pisat.

lioness_01

kks, a to ty mi chceš nahovoriť, že ti nič nie je? kiež by tak človek mohol nahliadnuť do svojho organizmu, keď vezme nejakú drogu...keby si ty vedela čo všetko si týmito "príležitostnými feťáckymi záťahmi" spôsobuješ a čo si spôsobuje tvoj priateľ...

nechutné toto...dajte sa liečiť

jajka001_

naivka. este raz, ked ti nevie normalne povedat ze ta lubi, tak ta nelubi. a ze len dvakrat do roka si fetne? jasne, pohoda :)

otazkae

vedela som, ze zacnete pisat v tomto smere...tiez mam nazor, ze drogy su svinstvo..ale on nefetuje bezne...Tieto pervitonoe ulety sa deju tak jeden-dvakrat do roka..a priznavam, ja to robim tiez a jednoznacne problem nemam....A opytala som sa preto, lebo ja v tom stvae citim to, co aj na druhy den, ale viem to aj priznat....a on ocividne nie...Ale narkoman a alkoholik to nie je....to mozem garantovat..:)

jajka001_

ked ti neviem triezvy povedat ze ta ma rad tak ta rad nema. a uplna blbost je namotat sa na chlapa co pije a berie drogy. jasne ze pod vplyvom drogy sa citi uplne inak ako triezvy - ty s nim chces zit v takom stave?

lioness_01

s človekom závislým od drog by som nejaký vzťah rozhodne neriešila...
drogy sú svinstvo, ktoré ovplyvňuje úplne celý organizmus, samozrejme aj myslenie...
pervitín nie je výnimka