Ach tá škola

Príspevok v téme: Ach tá škola
delfi2

Ahojte, som druháčka na bilingválnom gymnáziu. Mám 17 rokov,chcela by som prestupiť na iné gymnázium bez bilingvalneho zamerania. Ide o to ,že ma ta škola nenadchla. Nie je problem, že sa musim učiť o to nejde. Problem je ,že som si voči tej škole vybudovala akýsi odpor,štúdium ma nebaví, ani so spolužiakmi to nie je o nič lepšie. Chcem sa vás spytať ako mam uskutočniť tento prestup ? Prosim poradte mi tí ktorí mate už nejake skusenosti,lebo chcem zvážiť všetky možnosti :) Ďakujem

Esmin

-odkaz odstránený- ti pomôže nájsť vhodnú alternatívu pre tvoje štúdium. Stačí zadať pre teba vhodné kritériá.

delfi2

Hmm ďakujem za rady :)) ja sa pojdem teda popýtať.
Aj ked je to dosť ťažke lebo mám aj problémy doma s maminou, už len to že som jej par raz povedala ,že tá škola je hnusná a nerada tam chodím.

Viete úprimne moj názor na takéto školy znie,že na jednej strane všetci hovoria ako je strašne úžasne chodiť na tú školu a čo to prinesie do života,,,no na strane druhej je tam obrovská rivalita,kopec falošných ludí a zo strany pedagogov len očakavane vysledky,ale žiadne pochopenie,žiadna podpora,,,všetko je také zaškatuľkované :(

smii

asi by si sa mala ist popytat na tu skolu, do ktorej by si chcela prestupit. Ci ta vezmu. To je asi najdôlezitejsie

ewelin28

ja som tiez chodila na gymnazium, ale "len" obycajne, nie biligvalne a musim povedat, ze uz len ten nazov gymnazium u cloveka vyvola akysi odpor..alebo strach alebo ja neviem co.....neboj..ja som prve dni z tej skoly tiez chcela utiect...ale myslim si, ze sa to da vydrzat, len teba chciet :)