Ovsené vločky - ako často??

simka111

ja si myslim ze vlocky su velmi zdrave.. ja ich jem normalne uvarene v mlieku s bananom,alebo len tak nechap postat vo vode a potom ciste jem su sice bez chuti ale clovek nemusi jest vzdy len to co chce a co mu chuti ale aj to co nechce..je mi zle ak pozeram na ostatnych ludi ako denne jedia čipsy,sladkosti aj ja si dam a dost vela sladkeho ale nie kazdy den... a potom su cakarne plne chorych ludi ktori sa pred lekarmi tvaria ze oni zanič nemozu... viem ze toto co tu k tej teme pisem asi nepatri ale je to tak :D

A co sa tyka toho priberania tak ja si myslim ze z nich priberie ten kto ma nabeh na priberanie a ten co nema tak nepriberie..

A este som sa chcela opytat ci sa vlocky mozu kludne kombinovat s ovocim???lebo som pocula ze ovocie sa nema kombinovat s nicim a ze patri do prazdneho zaludka :D

Dakujem

Iveta Michael

Ovsené vločky mi chutia len varené s maslom :) ale ani náhodou by som ich nejedla tak často.Veď to nie je diétne jedlo,samý škrob a neviem čo ešte to obsahuje podľa mňa sa z toho priberá.Môj názor...

ladyinred

Ja jem kľudne ovsovloky na raňajky ale aj na druhú večeru a nepriberám z nich, samozrejme rozumné množstvo - pár lyžíc do jogurtu...:-)

Back

Tiez nechapem v com mas problem...
Niekto dokaze do seba davat niekolko nasobne mnozstvo sprostosti denne do seba a teba trapi taka vec...

kludne

sak kludne ich jedz aj kazdy den,bez nejakych vycitiek,ranajky maju byt vyzivne.Obed nejake masko a zelenina,a vecera biely jogurt,alebo zelenina.medzitym ovocie na olovrant a desiatu