Zufalstvo potrebujem pomoc

babe_girl

dala som šnacu jednenemu chalanovi pred časom a aj ten ma nechal každy chalan zo mna vyciti že milujem toho nedokažem sa tak predtvarovat neviem zabudnut na neho kiežby sa mi stalo že by sa zamilova ale to sa asi nestane cele je to zložite ja už dalej nevladzem žit takyto jebnuty zivot ma nebavi uz

Iveta Michael

02
Nepíš jej že žiaden chlap nestojí za plač,lebo teraz ju to len viacej zdeptá...a nie je to ani fér voči chalanom.Treba ju skôr viac potešiť a povzbudiť že ,,pro jedno kvíti slunce nesvítí,,

Iveta Michael

babe_girl...

Rozumiem tomu čo prežívaš ale...nevyzerá to na dobrú perspektívu z jeho strany ako iste sama vieš. Viem že ako to bolí keď sa človek takto ,,namotá,, na jedného muža (mám to za sebou)ale vieš čo pomôže?

Jediná vec asi..ten povestný klin ktorým sa vybíja ďalší...chápeš? A hoci tomu teraz neuveríš-lebo nedokážeš,príde čas keď zistíš koľko úžasných chalanov behá po svete,aj takých podobných ako je on,ale aj lepších a dokonca možno aj krajších.Treba toto zlé obdobie preklenúť za každých okolností,lebo týrať sa neopätovanou láskou,to je ťažké sadomaso:(( Držím palce!

02

Ahoj, prežila som to čo ty, milovala som svojho najlepšieho kamoša :-) dlhé roky. A vieš ako to dopadlo? On sa zamiloval a ja odmilovala. Vo chvíli ked som si uvedomila, že chce byť so mnou, myslou mi prebehlo vela myšlienok a zachytila som len jednu, že to neni to čo som chcela. Neľúbila som ho, aj ked som si to dlhé roky namýšlala :-) Doteraz neviem aký to bol pocit, ale viem, že milovať niekoho kto o teba nemá záujem je nezmyselné. a čo sa týka teba ži život naplno, je len jeden a úžívaj si ho, možno je niekde muž ktorý hladá teba, tak nemaj hlavu v smútku, žiaden chlap nestojí za tvoj plač

babe_girl

sammara pekne velmi pekne si to napisala a ti den slnka ja milujem fakt iab jedneho uz tri roky nikoho ineho tak nemiluje viem ze by som mala asi zabudnut lebo fakt som sa iba ja snazila a on nic ale on neviem ci som si ho zidealizovala ale on je fakt uzasny chalan je vynimka medzi vsetkymi ostatnymi je to take tazke pre lasku by som trebars aj umrela nedokazem ist pomalicky dalej neviem neviem fakt jak

Deň Slnka

Zamilovať sa môžete do každého muža , ale milovať sa oplatí len jedného na celý život!
Je krásny deň treba ísť na slniečko!

sammara

ahoj viem ako sa citis, musis zacat zit svoj zivot a nesnaz sa zabudnut silou mocou, lebo to bude este horsie, jednoducho sa snaz na to-neho nemysliet, vzdy ked ta to prepadne tak sa zameraj na inu cinnost a nesnivaj o tom ake by to bolo a mohlo byt lebo si to uz celkom zidealizujes a zamotas sa...musis verit ze nieste spolu lebo to tak ma byt, ozaj a urcite by si bola stastnejsia keby ste spolu a vies ze ta nelubi, ze jediny kto o Vasu lasku bojoval si bola ty? Musis to brat takto a pomozes si zabudnut nezabudnes len sa s tym zmier, treba na to vela sil viem, ale dokazes to.

babe_girl

mala som medzitym c som ho chcela dvoch chalanov mala som ich rada ale necitila som ani k jednemu to co k nemu asi som beznadejny pripad ale newims a pohnut dalej

lost

Za tie roky si si ho pravdepodobne zidealizovala, ci nie ?
Vzdy sa najde lepsi (to nie je len fraza..)
No to je take ... asi je najlepsie fakt zabudnut, ak najdes niekoho ineho, urcite nebudes mat cas mysliet na tohoto, lebo budes zaneprazdnena lubit toho aktualneho...