Tehotenstvo

Príspevok v téme: Tehotenstvo
karamel el

Chcem sa spytat, moze sa stat ze ak ma zena nechraneny styk pocas svojich dni,(len pre istotu aby sme sa nahodou zle nepochopili vyplavuje sa z nej neoplodnene vajicko), zostat tehotna? Ja osobne si myslim ze je to uplna hlupost, ved sa predsa nema co oplodnit, ale vraj je to lahko mozne, tak teraz fakt neviem. Aka je pravda? Diky

isabella

ked chces statistiku tak ano, no az to chces uplatnovat na konkretny pripad, konkretnu zenu, tak to nejde, nikdy sa to s istotou povedat neda... iba ona sama moze zistit kedy ma ovulaciu, resp. moze jej s tym pomoct gynekolog... na individualne pripady sa statistika velmi aplikovat neda, nahoda je blbec... takze az ti ide o to presvecit nejaku babu, ze ked je to pocas menstruacie tak otehotniet nemoze, tak to zrovna nie je spravny argument

karamel el

Ale u drvivej vacsiny zien nastava ovulacia niekedy okolo stredu cyklu ci nie? Bavme sa teraz o beznom zenskom organizme kde to funguje ako sa predpoklada.

isabella

nuz, tak kazda zena je individualne stvorenie, u niektorej to moze byt uplne bezne, ze v takom obdobi mava ovulaciu a u inej to nenastane nikdy... vsetko zalezi od konkretneho organizmu

karamel el

To zase berem ze nieje nulova ta sanca, myslim ze existuje aj nieco take, ze sa mozu uvolnit 2 vajicka a kym sa jedno vyplavuje, druhe je mozne oplodnit. Myslel som takto normalne v beznom zivote :) nie take ojedinele situacie. Diky

isabella

je to mozne, ak ma zena kratky cyklus moze sa ovulacia dokonca posunut do obdobia menstruacie, je to ojedinele, ze by zena tak otehotnela, ale je to mozne...