Facebook

never mind

youki
Imaginarny priatelia??
An by som nepovedal.Ja by som bez neho uz nikdy nenasiel spoluziakov zo zakladnej skoly...... Vacsina sa totiz roztrusila po svete a jedine tam si mozme pospominat a porozpravat sa a vidiet fotky ako kto sa zmenil a aku ma rodinu a pod.
Je to podla mna super napad.A nic ine ma nezaujima co sa tyka her a neviem coho. Je to na kazdom ako to bude uzivat.A som tam tak raz za tyzden.

youki

ani ja nemam
preco: nemam dovod tam byt, travit tam cas atd., moj cas si cenim viac
socialna siet: nepotrebujem mat kopu imaginarnych priatelov, citat milion gratulacii k meninam od ludi, ktorych na to upozornil system atd.,
aj keby som tam bol, nedam tam skutocne udaje, ani meno. Ale to sa tazko vysvetluje preco, necham si to pre seba :)

uufffffffff

ja som si ho vytvorila len pred par dnami a to preto lebo som isla teraz akurat na novu skolu, kde som iny kontakt na spoluziakov ziskat nemohla .. inak tam travim minimum casu a nemam vobec za potrebu si tam pisate nejake statusy a robit sproste testy alebo co to tam vsetko je..

Jajka11892

Môj ex priateľ :D A ani ho mať nebude, pretože radšej udržuje vzťah s priateľmi tým, že za nimi príde na aute resp. im zavolá. Zdá sa mu to lepšie... Neviem prečo má takýto názor ale už mi je to úplne jedno. Hlavné je, že ja FB mám :)